Digitree celuje w pozycję lidera transformacji cyfrowej w Europie! | Konrad Żaczek

Digitree
J2T Trade

Digitree Group działa w obszarze IT na rynku e-marketingu i wsparcia sprzedaży. Spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW od 2016 roku. Początkowo była to Grupa Sare.Digitree

  • Digitree Group tworzą spółki i projekty technologiczne.
  • W rozmowie, gościem redaktora Marcina Podlackiego był Konrad Żaczek – Prezes Zarządu Digitree Group S.A.
  • W rozmowie, poruszone zostały tematy dotyczące modelu biznesowego spółki, bieżącej działalności, a także planów na przyszłość.

Grupa Kapitałowa Digitree Group

Spółka Digitree Group S.A. stworzyła wokół siebie silną Grupę Kapitałową, składającą się łącznie z dziewięciu spółek, dzięki której Digitree Group to nie tylko zaawansowane autorskie systemy do komunikacji marketingowej, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla firm, realizowane przez jednego partnera. Prowadzimy klientów od celu po efekt biorąc tym samym odpowiedzialność za realizowane przez nas działania. Posiadamy autorską technologię, narzędzia oraz dane, dzięki którym znamy intencje zakupowe, zainteresowania i zachowania klientów końcowych. Potrafimy je analizować, wyciągać wnioski, tworzyć rekomendacje i personalizować działania.

W skład Grupy Kapitałowej poza Digitree Group wchodzą: INIS sp. z o.o., Salelifter sp. z o.o., JU: sp. z o.o., Sales Intelligence sp. z o.o., Fast White Cat S.A. oraz Marketplaceme sp. z o.o.

Digitree
Model biznesowy Digitree Group. Źródło: digitree.pl

Wybrane tematy poruszone w trakcie rozmowy:

  • opis bieżącej działalności spółki, informacje o zatrudnieniu
  • wpływ spowolnienia rynkowego na działalność spółki
  • obszar działalności spółki, przynosi obecnie największe korzyści finansowe, ma największe perspektywy do przyszłego rozwoju
  • podsumowanie wyników finansowych za I półrocze 2022
  • konkurencja w branży
  • plany na przyszłość

Już 21 listopada, spółka opublikuje rozszerzony skonsolidowany raport za III kwartał 2022 roku. Digitree Group S.A. istnieje od 2005 roku (wcześniej, do listopada 2019 r. pod nazwą SARE S.A.).

FP Markets

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.