Czy Smart Tourism pomoże odbudować rynek po jego załamaniu? (BizTech)

171
BizTech
J2T Trade

DIF BrokerTurystyka jest jednym z głównych składników wzrostu gospodarczego dla społeczności na całym świecie. Kluczowym wymogiem turystyki jest przyciąganie coraz większej liczby turystów z różnych części świata. Wskutek zdarzeń minionych kilkunastu miesięcy wróciliśmy do poziomów rynku usług turystycznych z roku 1990. Program “#BizTech” poprowadzi Jacek Kubrak – inwestor, przedsiębiorca, propagator. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Czy stanowi to szansę dla nowych technologii, a jeśli tak to jakich?
  • Jak radzą sobie giganci tego rynku?
  • Jakie ETF’y związane z tym rynkiem mogą być warte uwagi ze strony inwestorów?
  • Inwestuj w technologię z domem maklerskim DIF BROKER. Sprawdź darmowe KONTO DEMO

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

FP Markets

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.