Czat inwestorski z prezesem Brand24, Michałem Sadowskim. Zaprasza Comparic24.tv

Uczestnicy mogą osobiście zadawać pytania prezesowi

Czat inwestorski z Brand24

Redaktor Comparic24.tv, Marcin Podlacki, zaprasza na czat inwestorski na żywo, którego gościem będzie prezes notowanej na GPW spółki Brand24, Michał Sadowski. W trakcie transmisji jej uczestnicy będą mogli zadawać pytania w czasie rzeczywistym.

  • Brand24 przeniesie się na rynek główny GPW. KNF zaakceptowała prospekt emisyjny spółki
  • W drugiej połowie marca spółka publikowała wyniki za IV kw. 2020 r. osiągając 3,5 mln zł przychodów
  • Spółka obecnie szturmuje amerykański rynek i jak przyznaje Sadowski to właśnie USA są jej głównym rynkiem zbytu

Brand24 działa prężnie w USA i osiąga próg rentowności w ostatnim kwartale

W ostatnim kwartale minionego roku globalny dostawca monitoringu mediów przekroczył próg rentowność dzięki odbudowie bazy klientów, która liczy obecnie blisko 3,5 tys. kont. Czwarty kwartał 2020 roku Grupa Brand24 zakończyła z 3,5 mln zł przychodów, co jest wynikiem porównywalnym do tego samego okresu 2019 r.

Brand24 to polska firma założona w 2011 roku m.in. przez Michała Sadowskiego, gościa programu Comparic24.pl, która zajmuje się monitorowaniem mediów społecznościowych na potrzeby klientów.

FP Markets

Dla nas głównym rynkiem są Stany Zjednoczone. Cała nasza komunikacja, zarówno marketingowa, jak i tak związana z obsługą klienta po rejestracji jest zaplanowana z myślą obsługi klienta z USA (m.in. jest anglojęzyczna). Nasz wysiłek, jeśli chodzi o podział strefowy działu obsługi klienta, jest mocno nastawiony na tą strefę czasową (amerykańską) – tak strukturę sprzedaży przedstawił prezes firmy Brand24, Michał Sadowski.

Brand24 to twórca narzędzia o takiej samej nazwie, którego główną funkcją jest efektywna metoda monitorowania tego, co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To również narzędzie do pomiaru natężenia szumu, który w danym momencie pojawia się wokół wybranej marki, produktu lub słowa kluczowego.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.