Czat inwestorski Comparic24.tv z EASY YACHTING. Tomasz Suproń odpowie na pytania uczestników

Easy Yachting
J2T Trade

Spółka EASY YACHTING realizuje unikatową usługę w postaci platformy IT do organizacji odpoczynku na wodzie i na lądzie, na wszystkich akwenach wodnych na świecie, łączącą ze sobą właścicieli łodzi, sterników i uczestników rejsów. Prezes Zarządu Easy Yachting S.A. Tomasz Suproń odpowie na pytania inwestorów oraz Internautów podczas czasu Comparic24.tv na żywo, który poprowadzi Cezary Andrzejczyk.

  • Czat jest zaplanowany na środę, 25 maja 2022 roku, na godzinę 18:00
  • Pytania można zadawać bezpośrednio pod tym artykułem lub w transmisji live w serwisie YouTube

Easy Yachting S.A. chce pozyskać 1.35 mln zł w ramach emisji akcji. Środki z kampanii zostaną przeznaczone na dokończenie prac deweloperskich IT aplikacji webowej, start usługi i wdrożenie kampanii sprzedażowych, promocyjnych oraz programów lojalnościowych.

Spółka planuje rozpocząć proces zmierzający do debiutu na rynku NewConnect jeszcze w tym roku.

FP Markets

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.