Cyfrowa Waluta Przyszłości cz. 2. Jak zmieni świat i nas ten nowy paradygmat? (BizTech)

245
Jacek Kubrak Biznestech
J2T Trade

DIF BrokerW drugiej części w szczegółach przedstawione zostaną nowe możliwości, jakie kryją się we wprowadzeniu cyfrowego systemu zawierania transakcji. Zarówno te, które mogą nam pomóc przetrwać, jako „człowiek” oraz tych, które mogą przyczynić się do stworzenia świata, w jakim będziemy musieli odpowiedzieć sobie na ile jeszcze jesteśmy ludźmi, a na ile hybrydą biologiczno-mechaniczno-cyfrową. W #24 wydaniu Biztech, programu prezentującego możliwości inwestycyjne celem skuteczniejszego i efektywniejszego inwestowania, Jacek Kubrak przygląda się dokładnie cyfrowym walutom przyszłości. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całego odcinka!

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

FP Markets

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.