Wyeliminuj stres związany z niepewnym rynkiem i skorzystaj z Covesting. Copy trading od PrimeXBT

494

Strach, niepewność i wątpliwości są najgorszymi wrogami inwestorów i traderów. Kiedy te emocje zaczną się nakładać z powodu warunków ekonomicznych, politycznych lub rynkowych, zmienność zaczyna się rozprzestrzeniać, a sytuacja rynkowa staje się niepewna.

Nawet wiedza o tym, że taka faza się zbliża, może być stresująca. W czasie, w którym inwestorzy narażeni są na wiele wyzwań, takich jak Covid-19, wybory prezydenckie w USA oraz Brexit, inwestowanie na rynkach wydaje się tylko niepotrzebnym, dodatkowym czynnikiem stresu. Nikt nie chce jednak przejść obok szansy realizacji wysokich i szybkich zysków. Jaka jest więc odpowiedź? Razem z platformą Covesting od PrimeXBT, inwestorzy i traderzy zmęczeni rynkami lub poszukujący przerwy od stresu, mogą podążać za profesjonalnymi menedżerami dzięki modułowi copytradingu. Doświadczeniu traderzy w Twoim imieniu zajmą się zmiennymi rynkami. Sprawdź jak.

Rok 2020 w pigułce: Trwająca pandemia z politycznym koszmarem

W najbliższych godzinach rozstrzygnie się batalia pomiędzy obecnym prezydentem USA Donaldem Trumpem a byłym wiceprezydentem Joe Bidenem, udzielając odpowiedzi, który zostanie głową Białego Domu na następne cztery lata. Trump, polaryzująca siła w USA, jako republikański kandydat utrzymałby korzystne dla akcji środowisko podatku dochodowego od osób prawnych, podczas gdy „błękitna fala” wygranej Bidena mogłaby spowodować rynkową wyprzedaż. W tym momencie to Biden jest bliższy wygranej, co wywołuje największą zmienność na amerykańskich indeksach w dzień powyborczy od 1932 roku: dotyczy to Dow Jones, S&P 500 oraz Nasdaq.

wykres Dow Jones

FP Markets

Wstrząśnienie to potencjalnie zatrzymało wzrosty Bitcoina na razie i do czasu, gdy nie zniknie strach przed wyborami, niepewność i zwątpienie, nawet kryptowaluta i złoto – dwa czołowe aktywa 2020 roku w obliczu pandemii – muszą liczyć się z ryzykiem korekty.

Ponieważ istnieje szansa 50/50, że każdy z kandydatów wygra, zrealizować mogą się również dwa zupełnie różne wyniki dla rynków. Bodźcem powyborczym jest również czynnik, który może sprawić, że w dającej się przewidzieć przyszłości rynki staną się jeszcze bardziej wyboiste, ale wraz z niestabilnością przychodzą również okazje inwestycyjne. Jedynym rozwiązaniem, w którym można jeszcze skorzystać z nadchodzącej burzy, ale także ograniczyć stres do minimum i zamiast tego skupić się na polityce, pandemii i nadchodzących świętach, zamiast spędzać cały swój czas przed wykresem, jest usługa Covesting od PrimeXBT.

Korzystaj z zalet rynku bez zmartwień z Covesting i PrimeXBT

Niech inni zrobią to za Ciebie i wezmą na siebie stres dzięki Covesting na PrimeXBT. PrimeXBT jest wielokrotnie nagradzaną platformą handlową oferującą kontrakty CFD na indeksy giełdowe, forex, towary i kryptowaluty, która w tym roku zaprezentował moduł do copytradingu o nazwie Covesting.

Innowacyjna sieć peer-to-peer, złożona z obserwujących i wykwalifikowanych menedżerów strategii, łączy w sobie dwa różne rodzaje inwestorów i traderów w celu osiągnięcia synergicznych zysków. Menedżerowie strategii robią to, co robią najlepiej, jednocześnie zarabiając na kapitale obserwujących. Śledzący ich pozycje mogą natomiast cieszyć się spokojem, jednocześnie nie przegapiając najważniejszych ruchów, na tym bardzo zmiennym obecnie rynku.

Covesting oferuje w pełni transparentny, globalny ranking najlepszych inwestorów, którzy handlują indeksami akcji, bitcoinem, złotem, ropą naftową i ponad 50 innymi aktywami na platformie transakcyjnej PrimeXBT. Długie i krótkie pozycje pozwalają menadżerom strategii osiągać zyski niezależnie od tego, jak zmieniają się rynki, a narzędzia do zarządzania ryzykiem i oprogramowanie do analizy technicznej wbudowane w PrimeXBT oznaczają, że menedżerowie strategii mają do dyspozycji wszystko, czego potrzebują, aby dynamicznie i proaktywnie reagować na zmiany zachodzące na rynkach.

Usługa copytradingu od Covesting jest dostępna dla każdego, kto posiada darmowe konto handlowe PrimeXBT. Otwórz swój rachunek już dziś, aby uniknąć strachu, niepewności, zwątpienia, niezdecydowania i wszystkich innych czynników stresogennych, które pojawiają się wraz z wyborami i pandemią.

ŹRÓDŁOArtykuł sponsorowany
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.