Constance Care emituje akcje. Spółka z NewConnect chce pozyskać 1,5 miliona złotych

szpital
J2T Trade

Constance CareCentrum rehabilitacyjne Constance Care rozpoczyna emisję akcji i zaprasza potencjalnych inwestorów do zaangażowania się w „unikalny projekt medyczny”. Dzięki pozyskanym środkom podmiot chce rozwinąć zakres oferowanych usług i stworzyć szpital neurologiczno-ortopedyczny oparty o najnowszą technologię.

  • W ramach prowadzonej emisji Constance Care oferuje 17,6 tysiąca akcji po cenie 85 złotych
  • Łączna planowana kwota zbiórki to niemal 1,5 miliona złota, a data zakończenia subskrypcji przypada na 10 maja 2022 roku
  • Informacje o emisji oraz możliwościach zainwestowania w akcje Constance Care znajduje się na stronie https://emisja.constancecare.pl/

Constance Care szuka nowych inwestorów. Dołącz do emisji akcji

Constance Care jako nowoczesne centrum rehabilitacji oferuje usługi medyczno-rehabilitacyjne oparte na nowoczesnych technologiach.

Podstawą świadczonych usług jest kompleksowa terapia z zastosowaniem m.in. innowacyjnych urządzeń: jedynego na świecie aktywnego egzoszkieletu HAL® (Hybrid Assistive Limb), robota do reedukacji chodu G-EO System, urządzenia do ćwiczeń czynnych ręki HandTutor, urządzenia do badania transmisji nerwowo-mięśniowej, które pozwala ocenić przewodnictwo nerwowo-mięśniowe Noraxon Ultium, urządzenia do treningu mięśni dna miednicy PelvicTrainer i innych.

DOŁĄCZ DO EMISJI AKCJI

FP Markets

Do celów inwestycyjnych spółki, która w 2021 roku zarobiła 290 tysięcy złotych należy stworzenie szpitala Constance Care oraz pokrycie kosztów w obszarze badań i rozwoju projektu urządzenia o nazwie roboczej TUPTAK (unikalnego urządzenia umożliwiającego niezależną rehabilitację osób w każdym wieku).

Dodatkowym celem jest uruchomienie Centrum Badawczo-Rozwojowego wraz z oddziałem rehabilitacyjnym na Warmii i Mazurach, gdzie projekt realizowany jest we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

W jaki sposób dokonać zapisu na akcje spółki?

Proces zapisu na akcje składa się z następujących kroków:

  1. Przejdź na stronę https://emisja.constancecare.pl/
  2. Kliknij “Kup akcje” na górze strony.
  3. Wybierz liczbę akcji i kliknij “Dalej”.
  4. Wypełnij formularz danych osobowych i kliknij “Zainwestuj”.
  5. Opłać akcje.
  6. Otrzymasz wiadomości e-mail, w której znajdziesz Formularz Zapisu na akcje. Pobierz go i podpisz profilem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym. Odeślij plik po podpisaniu dokumentu na adres email Emitenta: lp.er1720812976acecn1720812976atsno1720812976c@rot1720812976sewni1720812976. Możesz też wydrukować Formularz Zapisu i ręcznie go wypełnić i podpisać. Jeden egzemplarz zostaw dla siebie, drugi egzemplarz wyślij pocztą na adres Constance Care Centrum Rehabilitacji, ul. Działkowa 125, 05-500 Kierszek.

Emitent zamierza ubiegać się o wprowadzenie akcji serii E do obrotu na rynku NewConnect jeszcze w tym roku, przy czym termin wprowadzenia jest zależny od daty rejestracji akcji serii E w KRS oraz dalszego procedowania związanego z wprowadzeniem. Tym samym, każdy inwestor będzie mieć możliwość sprzedaży swoich akcji w obrocie giełdowym na rynku NewConnect.

szpital

Czym na co dzień zajmuje się Constance Care?

Constance Care Spółka Akcyjna prowadzi działalność fizjoterapeutyczną, ukierunkowaną na rzecz poprawy jakości zdrowia i życia osób cierpiących zarówno na schorzenia narządu ruchu w wyniku różnych zdarzeń losowych, chorobowych czy związanych ze starzeniem się organizmu, jak i rehabilitację funkcji poznawczych u dzieci i dorosłych.

Spółka jest właścicielem profesjonalnej kliniki rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej i neuropsychologicznej, usytuowanej ok. 20 km od centrum Warszawy, pod nazwą Constance Care Centrum Rehabilitacji.

W klinice zespół doświadczonych lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów czy też neurologopeda, neuropsycholog i specjalista ds. żywienia (dietetyk) udowadnia, że nawet po urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, czy po udarze mózgu, można znacząco poprawić swoją sprawność. Pomagają w tym nowoczesne technologie (HAL®), G-EO System, HandTutor, ErgoTrainer, LiteGait, Pelvictrainer) a przede wszystkim rehabilitacja pourazowa prowadzona jest zarówno w formie ambulatoryjnej, jak i pobytowej, czyli turnusów rehabilitacyjnych.

Zespół specjalistów Constance Care posiada odpowiednie wyposażenie, wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, by prowadzić terapie, których celem jest zwiększenie sprawności ruchowej (rehabilitacja kręgosłupa) oraz poprawa jakości i komfortu życia Pacjentów (rehabilitacja neurologiczna).

Constance Care S.A. jest spółką notowaną na ASO NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Informacje o emisji oraz możliwościach zainwestowania w akcje Constance Care znajduje się na stronie https://emisja.constancecare.pl/

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.