Browar Jastrzębie już wkrótce zacznie warzyć piwo w nowym browarze | Piotr Piekarski

408
Browar Jastrzębie Piotr Piekarski
J2T Trade

W ostatnim czasie zatrudnione w browarze zostały 3 osoby, poszukiwane kolejne.

W rozmowie, gościem redaktora Marcina Podlackiego, był Piotr Piekarski – Prezes Zarządu Browaru Jastrzębie. Pierwsza emisja spółki, która zakończyła się w styczniu 2019 roku, pozwoliła zbudować wspaniała społeczność i zrealizować wielkie cele. Obecnie firma chce pozyskać od inwestorów 4,4 mln zł, oferta akcji trwać będzie jeszcze przez 65 dni.

  • Prezes Spółki Browar Jastrzębie odpowiedział na pytania zadawane przez redaktora Comparic24.tv Marcina Podlackiego.
  • Obecnie trwa oferta akcji Browaru Jastrzębie.
  • Spółka chce pozyskać ponad 4 mln zł. na rozwój i realizację założonych celi.

Kluczowe dane dotyczące oferty Browaru Jastrzębie

Jeszcze przez blisko 2 miesiące potrwają zapisy na akcje Browaru Jastrzębie. Oferta prowadzona jest na platformie Beesfund. Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj.

FP Markets

Spółka oferuje dla nowych akcjonariuszy szereg korzyści. Od niewielkich prezentów przy zakupieniu kilku tysięcy akcji, w zależności od serii po 28, 31 lub 34 grosze za jedną, do 10-procentowego upustu na festiwalach, firmowym stoisku browaru i sklepie www w 2022, przy zapisie na minimum 128 tys. akcji, do srebrnego sygnetu, który otrzyma przyszły posiadacz minimum 350 tysięcy akcji spółki.

Kluczowe dane dotyczące oferty Browaru Jastrzębie. Źródło: https://zainwestuj.bjsa.pl/

Czy rynek piwa jest konkurencyjny?

Rok 2020 z pewnością dla wielu browarów, szczególnie kraftowych nie był łatwy. Browary Rzemieślnicze, które utrzymywały się z Festiwali Piwnych, czy obecności w Multitapach (pewnych barach) musiały poważnie przemyśleć swoje strategie i plany rozwojowe.

Kluczowe liczby, charakteryzujące polski rynek piwa:

2 miejsce w produkcji piwa na świecie należy do Polski zarówno w 2018 jak i 2019 roku.

4 miejsce z wynikiem 98 litrów na obywatela, zajmuje Polska pod względem spożycia piwa.

89% sprzedaży piwa w Polsce to sprzedaż w sklepie, a 11% to puby, restauracje, lokale.

256 browarów stacjonarnych działało w 2020 roku, plus 98 browarów kontraktowych.

2701 nowych piw miała swoją premierę w 2020 roku, najwięcej w stylu IPA bo aż 715 piw.

10 jest w stałej ofercie Browaru Jastrzębie i planowane są kolejne.

Browar Jastrzębie posiada swój sklep internetowy

Po wejściu na stronę internetową, ukaże się przed nami nowocześnie wyglądający layout, przedstawiający obecną ofertę Browaru Jastrzębie. Poza piwami, jak np. Klasyczne Lager Wiedeński, Klasyczne Marcowe, Klasyczne Miodowe czy Hoppy Lager w 0,5 litrowych butelkach, można w nim nabyć także gadżety firmowe takie jak koszulki, torby na piwo, podkładki pod piwo, szklanki czy zestawy z alkoholem, które można wykorzystać na prezent.

Browar Jastrzębie strona
Sklep internetowy spółki Browar Jastrzębie – strona główna. Źródło: https://sklep.browarjastrzebie.pl/

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.