FPM
FPM

Xtrade to globalny broker świadczący usługi handlu online na rynku kontraktów różnic kursowych na waluty, indeksy, towary, akcje i kontrakty ETF. Xtrade posiada licencję na prowadzenie regulowanej działalności maklerskiej w Unii Europejskiej, w pełni zgodnej z dyrektywą MiFID, działając poprzez spółkę Xtrade Europe Ltd z regulacjami Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC, licencja numer 108/10). Xtrade oferuje również swoje usługi dla klientów w Australii, gdzie usługi świadczone są przez Xtrade.AU Pty – spółkę, będącą licencjonowaną i nadzorowaną przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC, numer licencji 343628). O jakości świadczonych przez Xtrade usług świadczyć może fakt, iż w 2016 roku ambasadorem marki został piłkarz Cristiano Ronaldo.

Oferta Xtrade jest niezwykle bogata, dzięki czemu będzie w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Na szczególną uwagę zasługuje liczba dostępnych instrumentów, szczególnie kontraktów CFD na akcje, towary i kontrakty CFD. Inwestorzy poszukujący okazji inwestycyjnych na kontraktach CFD na akcje uzyskują dostęp do największych centrów finansowych świata w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii czy Hongkongu. Co więcej, w ofercie Xtrade znaleźć można również kontrakty CFD na akcje spółek z Brazylii, Norwegii, Rosji, Holandii czy Polski. Oferta kontraktów CFD na towary jest również niezwykle rozbudowana, a poza złotem, srebrem czy ropą naftową, inwestorzy mają możliwość dokonywania transakcji na kakao, miedzi, cukrze, soku pomarańczowym czy kawie robusta. Dla inwestorów, którzy preferują inwestowanie w kontrakty ETF dostępnych jest ponad 20 kontraktów, zarówno indeksowych, jak i towarowych. Dostęp do wszystkich instrumentów inwestycyjnych możliwy jest z poziomu intuicyjnej platformy Xtrade.

[vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”grey” icon_type=”entypo” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-infinity”]Liczba instrumentów: ponad 500[/vc_message][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”grey” icon_type=”openiconic” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-search”]Dostępne rynki: Forex, Indeksy, Metale, Surowce, Akcje CFD, Kontrakty ETF[/vc_message][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”grey” icon_fontawesome=”fa fa-usd”]Spread: już od 3 pipsów[/vc_message][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”grey” icon_fontawesome=”fa fa-balance-scale”]Maksymalna dźwignia: 1:100[/vc_message][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”grey” icon_fontawesome=”fa fa-desktop”]Dostępne platformy: Aplikacja Xtrade, platformy mobilne[/vc_message]
[vc_tabs interval=”10″][vc_tab title=”Dlaczego Xtrade?” tab_id=”1480430269061-0-3″]
[vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-check-square-o” color=”green” size=”xl” align=”center” css_animation=”left-to-right”]

APLIKACJA XTRADE

Platforma transakcyjna Xtrade dostępna jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu, inwestor uzyskuje niczym nieskrępowany dostęp do rynków, z dowolnego komputera i miejsca na świecie. Obsługa aplikacji Xtrade jest niezwykle łatwa i intuicyjna, przede wszystkim dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika. Proces analizy wykresów, składania zleceń i pracy z posiadanymi już pozycjami rynkowi jest bardzo przystępny, nawet dla inwestorów bez dużego doświadczenia rynkowego. Handel na tak wielu instrumentach znacznie ułatwia wbudowana wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć interesujący inwestora instrument finansowy.

[vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-check-square-o” color=”green” size=”xl” align=”center” css_animation=”left-to-right”]

APLIKACJA MOBILNA XTRADE

Aplikacja mobilna Xtrade umożliwia prowadzenie handlu na urządzeniach z systemami MacOS (iPhone oraz iPad), Android oraz Windows Phone. Aplikacja cieszy się niezwykłym uznaniem wśród inwestorów o czym świadczyć może liczba pobrań platformy – z samego sklepu Google Play aplikacja pobrana została ponad milion razy. Liczba dostępnych funkcji i łatwość składania zleceń pozwala czyni z aplikacji mobilnej Xtrade w pełni profesjonalne narzędzie do prowadzenia handlu ze smartphone’a inwestora. Platforma umożliwia dostęp do wszystkich instrumentów finansowych będących w ofercie Xtrade, posiada zaawansowane narzędzia zarządzania pozycją i kapitałem oraz wykresy w czasie rzeczywistym. Inwestor ma również możliwość personalizacji swojej platformy, dodanie najczęściej handlowanych instrumentów do ulubionych oraz ustawienie alertów cenowych, informujących o osiągnięciu przez cenę danej wartości.

[vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-check-square-o” color=”green” size=”xl” align=”center” css_animation=”left-to-right”]

RACHUNEK DEMONSTRACYJNY

Xtrade oferuje bezpłatny rachunek demonstracyjny, dzięki któremu inwestor jest w stanie zaznajomić się z platformą transakcyjną Xtrade oraz listą dostępnych instrumentów. Warunki handlowe na rachunku demonstracyjnym nie obiegają od warunków, z którymi inwestor spotka się na rachunku rzeczywistym – jedyną różnicę stanowić będzie kapitał, który na rachunku demonstracyjnym jest wirtualny. Rachunek demonstracyjny można porównać do symulatora lotu czy jazdy samochodem – pozwoli bez ryzyka utraty własnego kapitału sprawdzić swoje umiejętności w handlu w praktyce, zdobyć niezbędne doświadczenie i przygotować się do inwestowania na prawdziwych pieniądzach.

[/vc_tab][/vc_tabs]
[vc_btn title=”OTWÓRZ RACHUNEK W XTRADE” style=”3d” shape=”square” color=”green” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_type=”typicons” i_icon_typicons=”typcn typcn-chevron-right” link=”url:http%3A%2F%2Ftradersarea.pl||target:%20_blank” button_block=”true” add_icon=”true”]
[td_block_14 custom_title=”TYLKO W XTRADE” category_id=”1218″ limit=”6″]