środa, 25 maj, 2022
FPM
Xtrade

Xtrade to globalny broker świadczący usługi handlu online na rynku kontraktów różnic kursowych na waluty, indeksy, towary, akcje i kontrakty ETF. Xtrade posiada licencję na prowadzenie regulowanej działalności maklerskiej w Unii Europejskiej, w pełni zgodnej z dyrektywą MiFID, działając poprzez spółkę Xtrade Europe Ltd z regulacjami Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC, licencja numer 108/10). Xtrade oferuje również swoje usługi dla klientów w Australii, gdzie usługi świadczone są przez Xtrade.AU Pty – spółkę, będącą licencjonowaną i nadzorowaną przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC, numer licencji 343628). O jakości świadczonych przez Xtrade usług świadczyć może fakt, iż w 2016 roku ambasadorem marki został piłkarz Cristiano Ronaldo.

Oferta Xtrade jest niezwykle bogata, dzięki czemu będzie w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Na szczególną uwagę zasługuje liczba dostępnych instrumentów, szczególnie kontraktów CFD na akcje, towary i kontrakty CFD. Inwestorzy poszukujący okazji inwestycyjnych na kontraktach CFD na akcje uzyskują dostęp do największych centrów finansowych świata w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii czy Hongkongu. Co więcej, w ofercie Xtrade znaleźć można również kontrakty CFD na akcje spółek z Brazylii, Norwegii, Rosji, Holandii czy Polski. Oferta kontraktów CFD na towary jest również niezwykle rozbudowana, a poza złotem, srebrem czy ropą naftową, inwestorzy mają możliwość dokonywania transakcji na kakao, miedzi, cukrze, soku pomarańczowym czy kawie robusta. Dla inwestorów, którzy preferują inwestowanie w kontrakty ETF dostępnych jest ponad 20 kontraktów, zarówno indeksowych, jak i towarowych. Dostęp do wszystkich instrumentów inwestycyjnych możliwy jest z poziomu intuicyjnej platformy Xtrade.

Liczba instrumentów: ponad 500

Dostępne rynki: Forex, Indeksy, Metale, Surowce, Akcje CFD, Kontrakty ETF

Spread: już od 3 pipsów

Maksymalna dźwignia: 1:100

Dostępne platformy: Aplikacja Xtrade, platformy mobilne

APLIKACJA XTRADE

Platforma transakcyjna Xtrade dostępna jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu, inwestor uzyskuje niczym nieskrępowany dostęp do rynków, z dowolnego komputera i miejsca na świecie. Obsługa aplikacji Xtrade jest niezwykle łatwa i intuicyjna, przede wszystkim dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika. Proces analizy wykresów, składania zleceń i pracy z posiadanymi już pozycjami rynkowi jest bardzo przystępny, nawet dla inwestorów bez dużego doświadczenia rynkowego. Handel na tak wielu instrumentach znacznie ułatwia wbudowana wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć interesujący inwestora instrument finansowy.

APLIKACJA MOBILNA XTRADE

Aplikacja mobilna Xtrade umożliwia prowadzenie handlu na urządzeniach z systemami MacOS (iPhone oraz iPad), Android oraz Windows Phone. Aplikacja cieszy się niezwykłym uznaniem wśród inwestorów o czym świadczyć może liczba pobrań platformy – z samego sklepu Google Play aplikacja pobrana została ponad milion razy. Liczba dostępnych funkcji i łatwość składania zleceń pozwala czyni z aplikacji mobilnej Xtrade w pełni profesjonalne narzędzie do prowadzenia handlu ze smartphone’a inwestora. Platforma umożliwia dostęp do wszystkich instrumentów finansowych będących w ofercie Xtrade, posiada zaawansowane narzędzia zarządzania pozycją i kapitałem oraz wykresy w czasie rzeczywistym. Inwestor ma również możliwość personalizacji swojej platformy, dodanie najczęściej handlowanych instrumentów do ulubionych oraz ustawienie alertów cenowych, informujących o osiągnięciu przez cenę danej wartości.

RACHUNEK DEMONSTRACYJNY

Xtrade oferuje bezpłatny rachunek demonstracyjny, dzięki któremu inwestor jest w stanie zaznajomić się z platformą transakcyjną Xtrade oraz listą dostępnych instrumentów. Warunki handlowe na rachunku demonstracyjnym nie obiegają od warunków, z którymi inwestor spotka się na rachunku rzeczywistym – jedyną różnicę stanowić będzie kapitał, który na rachunku demonstracyjnym jest wirtualny. Rachunek demonstracyjny można porównać do symulatora lotu czy jazdy samochodem – pozwoli bez ryzyka utraty własnego kapitału sprawdzić swoje umiejętności w handlu w praktyce, zdobyć niezbędne doświadczenie i przygotować się do inwestowania na prawdziwych pieniądzach.

TYLKO W XTRADE