FPM
FundsCap

Plus500 jest podmiotem świadczącym usługi handlu online, wyspecjalizowanym w oferowaniu kontraktów różnic kursowych CFD na waluty, indeksy, towary czy akcje. Spółka została założona w 2008 roku i od samego początku istnienia dynamicznie rozwija się – w roku 2013 zadebiutowała na London Stock Exchange. W okresie debiutu jej kapitalizacja sięgnęła 200 milionów dolarów. Marka Plus500 jest powszechnie znana i ceniona przez inwestorów na całym świecie.

Plus 500 świadczy swoje usługi  przez podmioty zarejestrowane w Wielkiej Brytanii, Australii oraz na Cyprze. W Wielkiej Brytanii, Plus500UK Limited jest spółką uprawnioną i nadzorowaną przez Financial Conduct Authority (FRN 509909). W Australii, Plus500AU Pty. Ltd podlega regulacjom Australijskiej Komisji ds. Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC, numer licencji 417727). Na Cyprze zaś, Plus500CY Ltd. jest licencjonowana przez Cypryjską Komisję ds. Papierów Wartościowych i Giełdy (CySEC, numer licencji 250/14). Niezależnie od tego, czy usługa świadczona jest przez podmiot brytyjski, australijski czy cypryjski, klient zawsze otrzymuję tę samą wysokiej jakości usługę, dostęp do szerokiej gamy instrumentów inwestycyjnych i intuicyjną platformę transakcyjną Plus500.

PLUS500 WEBTRADER

Platforma Plus500 jest odpowiednia tylko dla doświadczonych traderów. Chociaż Plus500 jest platformą bardzo przyjazną dla użytkownika, kontrakty CFD to „złożone produkty finansowe”, dlatego platforma nie jest odpowiednia dla początkujących/niedoświadczonych traderów. Podstawową zaletą platformy jest możliwość uruchomienia jej bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej – nie jest wymagana instalacja platformy. Poza możliwością składania zleceń, platforma posiada wbudowany moduł analizy technicznej z szerokim wyborem wskaźników technicznych. Wskaźniki te, kilkoma kliknięciami myszy mogą zostać dodane do wykresu danego instrumentu finansowego, aby usprawnić analizę aktualnej sytuacji rynkowej.

PLUS500 WINDOWS TRADER

Platforma Plus500 Windows Trader dedykowana jest dla tych inwestorów, którzy preferują pracę na aplikacji zainstalowanej bezpośrednio na dysku ich komputera. Platforma przeglądarkowa, jak i platforma przeznaczona dla systemu Windows są niezwykle do siebie zbliżone, zarówno w odniesieniu do interfejsu, jak i łatwości obsługi. Na platformie znaleźć można szereg użytecznych narzędzi usprawniających proces transakcyjny – przede wszystkim wskaźniki analizy technicznej oraz alarmy, które poinformują użytkownika o osiągnięciu przez cenę danego instrumenty wyznaczonej ceny.

PONAD 2000 INSTRUMENTÓW

Oferta instrumentów finansowych dostępnych w Plus500 jest niezwykle szeroka i liczy sobie ponad 2000 kontraktów CFD na różne klasy aktywów. Poza kontraktami na waluty, do dyspozycji inwestorów są również kontrakty oparte o główne indeksy giełd światowych w Nowym Jorku, Londynie, Frankfurcie czy Tokio. Transakcje przeprowadzać można również na kontraktach różnic kursowych na towary – ropę naftową, miedź, złoto, cukier, pszenicę czy nawet bawełnę, kukurydzę czy kakao. W ofercie Plus500 nie zabrakło również kontraktów na akcje z całego świata, w tym Polski. Oprócz tak znanych spółek jak Apple, Deutsche Bank czy Carrefour, handlować można również na instrumentach CFD opartych o kursy akcji KGHM, PKO Banku Polskiego czy PZU.

82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

[td_block_14 custom_title=”TYLKO W PLUS500″ category_id=”1203″ limit=”6″]