Broker AvaTrade został oficjalnym partnerem Aston Martin. Forex i F1 łączą siły!

AvaTrade
J2T Trade

AvaTradeZnany i ceniony broker o zasięgu globalnym AvaTrade ogłosił dziś strategiczne partnerstwo z kultowym brytyjskim zespołem Formuły 1. Ekscytujące partnerstwo z Aston Martin Aramco Cognizant Formula ma stanowić odzwierciedlenie szybkości, innowacyjności, a także zaawansowanej technologii i precyzji, jaka na co dzień przyświeca zarówno AvaTrade, jak i zespołowi Aston Martin. Zespól trzeci rok z z rzędu zalicza się do faworytów wyścigu, a tegoroczna edycja z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych przeżyć.

AvaTrade nawiązał strategiczną współpracę z kultowym brytyjskim zespołem Formuły 1

Partnerstwo AvaTrade z AMF1, jedną ze słynnych marek w wyścigach, zbudowane jest na szybkości i innowacyjności, a także zaawansowanej technologii i precyzji. AvaTrade powiedział, że jest zaangażowany w rewolucję branży handlu online poprzez zapewnienie godnego zaufania i zorientowanego na użytkownika środowiska handlowego, które umożliwia użytkownikom inwestowanie i handel z ufnością.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić to partnerstwo z AMF1. Traderzy i zespoły sportowe rywalizujące na najwyższym poziomie wymagają wielu podobnych cech. Muszą być napędzani, oportunistyczni i dynamiczni, a jednocześnie korzystać z profesjonalnego wsparcia, aby osiągnąć szczyt w swojej grze. Dlatego jesteśmy tak podekscytowani współpracą z AMF1, zespołem, który podziela nasze poglądy i spojrzenie na to, co jest wymagane do osiągnięcia sukcesu – powiedział Dáire Ferguson, CEO w AvaTrade.

Podobnie jak samochody wyścigowe budowane i rozwijane przez AMF1, platforma AvaTrade oferuje zaawansowaną technologię i innowacje, a także zapewnia pełne wsparcie dla wszystkich handlowców – w ten sam sposób, w jaki ekipa pit w AMF1 wspiera kierowców w ich dążeniu do sukcesu. Partnerstwo AvaTrade i AMF1 opiera się na podstawowych wartościach, które mogą stworzyć odnoszącego sukcesy tradera, jak również konkurencyjny zespół Formuły 1, taki jak AMF1: stała doskonałość w każdym aspekcie, przekraczanie granic prędkości i innowacji, zaawansowana technologia i sukces.

FP Markets

– Jako globalny lider w handlu online, dążymy do osiągnięcia sukcesu poprzez skalkulowane ruchy, wydajność i przełomową technologię , wszystkie te elementy są uosabiane przez AMF1. Jesteśmy zobowiązani do umożliwienia naszym lojalnym handlowcom osiągnięcia szczytu ich gry, tak jak utalentowani zawodnicy, Fernando Alonso i Lance Stroll, robią dla AMF1 – dodał Ferguson.

Jak podkreśla, AvaTrade to jeden z najbardziej regulowanych i zaufanych brokerów w branży.

Aston Martin wita AvaTrade w swoich szeregach

AvaTrade to wiodący broker handlowy online, który wspiera inwestorów wszelkiego rodzaju poprzez szereg platform, w tym MT4/5, aplikację mobilną AvaTradeGO, WebTrader, AvaOptions, DupliTrade i inne. Inwestorzy korzystają z wąskich spreadów, osobistego menedżera konta, wielojęzycznego wsparcia, ponad 1000 instrumentów i wiodących na rynku narzędzi zarządzania ryzykiem, takich jak AvaProtect, obok dostępu do rynku w czasie rzeczywistym i natychmiastowej realizacji.

– To ogromnie ekscytujące powitać AvaTrade jako Oficjalnego Partnera Handlowego AMF1. Jako zespół wyścigowy staramy się stale doskonalić i wyprzedzać konkurencję. Ale nie możemy tego robić sami, jesteśmy wspierani przez wiodących inżynierów, ekspercki pit crew, najnowocześniejszą technologię i najnowocześniejsze narzędzia, które pozwalają nam konkurować na najwyższym poziomie sportów motorowych – powiedział Jefferson Slack, Dyrektor Zarządzający – Commercial & Marketing, AMF1.

Legendarna marka Aston Martin po raz pierwszy ścigała się w Formule 1 w 1959 roku i powróciła do sportu w 2021 roku pod kierownictwem kanadyjskiego przedsiębiorcy Lawrence’a Strolla. Z zespołem pasjonatów w sercu i utalentowanym składem kierowców – w tym podwójnym mistrzem świata Fernando Alonso i Kanadyjczykiem Lance’em Strollem – jest to zespół z bogatym dziedzictwem i świeżym spojrzeniem. Wraz ze współpracującymi i strategicznymi partnerami, zespół z Silverstone wnosi do sportu nową energię i determinację, aby wstrząsnąć światem.

– To nasuwa podobieństwa do zespołu AvaTrade, który zapewnia swoim inwestorom wykwalifikowanych doradców ekspertów i osobistych menedżerów kont, aby poprowadzić ich do maksymalizacji ich pełnego potencjału w ich podróży handlowej. Tak jak my staramy się zmaksymalizować nasz potencjał jazdy, tak AvaTrade stara się napędzać potencjał handlowy inwestorów – dodał.

Już teraz sprawdź ofertę handlową AvaTrade

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.