Kolejna edycja Blockchain Fest odbędzie się już 4-5 maja. Serdecznie zapraszamy!

J2T Trade

Blockchain Fest 2022 staje się nową cykliczną imprezą w świecie blockchain, a za lokalizację wydarzenia organizator Finexpo ponownie wybrał Cypr. Już 4 i 5 maja 2022 r. Hotel Parklane po raz kolejny otworzy drzwi dla całej branży wraz z jej czołowymi postaciami i profesjonalistami. Jak zwykle, kluczowymi elementami będzie: specjalistyczna wiedza, nawiązywanie kontaktów oraz nauka, a każdy gość, który przyłączy się do akcji w Limassol, będzie mógł liczyć na znacznie więcej. Finvest Group objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Blockchain Fest 2022 planuje powtórzyć ubiegłoroczny sukces

Z racji ogromnego sukcesu ubiegłorocznych targów Blockchain Fest 2021 organizatorzy postanowili uczynić z wydarzenia imprezę cykliczną, obejmującą integracje społeczności blockchain z zaproszonymi ekspertami, tworzenie sieci kontaktów biznesowych, udostępnieniem przestrzeni wystawowej oraz masą nieformalnych imprez.

Na wydarzeniu pojawiło się wielu znakomitych prelegentów, takich jak: Marios Tannousis, zastępca dyrektora generalnego i szef jednostki centralnej w Invest Cyprus, Marc Taverner, dyrektor wykonawczy w INATBA i Tanja Bivic Plankar, prezes Blockchain Alliance Europe. Goście poruszali najważniejsze dla branży tematy, a podczas uroczystej ceremonii rozdania nagród kapituła Crypto Awards wyłoniła najprężniej rozwijające się firmy oraz najlepszych ekspertów.

Rok 2022 zapowiada się równie dobrze, a komitet organizacyjny Blockchain Fest zapowiedział wdrożenie wszystkich niezbędnych środków ochrony przed COVID, aby zapewnić odwiedzającym jak największe bezpieczeństwo. Odwiedzający bez obaw wezmą udział w rozwijających warsztatach i dyskusjach, a także skorzystają z okazji do nawiązywania kontaktów i odkrywania branży z innej perspektywy.

FP Markets

Konferencja zamierza także wzbogacić tegoroczną strefę expo, stwarzając uczestnikom wyjątkowe możliwości zarówno nauki, jak i nawiązywania kontaktów.

Tradycyjnie tematami dyskusji panelowych, jak i warsztatów będą: Blockchain, giełdy, kryptowalut, zdecentralizowane finanse (DeFi), NFT, górnictwo, płatności online oraz szeroko rozumiane inwestycje.

Środowisko networkingowe wypełnione będzie stoiskami wiodących firm, a także przestrzenią do prywatnych spotkań networkingu, która dostępna będzie dla posiadaczy biletów Business i VIP. Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia, przewidziano także imprezę afterparty.

Podczas najbliższej konferencji nie odbędzie się ceremonia wręczenia nagród Crypto Awards, jednak powróci ona jesienią. Głosowanie rozpoczyna się już teraz i każdy będzie miał możliwość spotkania się z przedstawicielami biorących udział w głosowaniu firm, lub samymi sylwetkami ekspertów.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Bilety są już dostępne na stronie internetowej ze zniżką wynikającą z wcześniejszych zgłoszeń i obejmują pakiety: online, standardowy, biznesowy oraz VIP.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.