Baterie EV. Rynek rośnie, a akcje firm spadają! Szansa inwestycyjna? (BizTech)

469
BizTech
J2T Trade

DIF BrokerFirmy motoryzacyjne zabezpieczają dostawy baterii. Firmy produkujące zabezpieczają dostawy surowców. Prognozy wskazują, że potencjał produkcyjny baterii związanych z pojazdami EV i energią odnawialną znajduje się na krawędzi wyczerpania. Dlaczego zatem kursy akcji spółek tej branży spadają lub poruszają się w trendzie bocznym? A może znajdują się tuż przed gwałtownym wzrostem? Program „#BizTech” poprowadzi Jacek Kubrak – inwestor, przedsiębiorca, propagator. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.