BizTech: Wielki Reset Promuje Energię Słoneczną i Wiatrową (cz. 2)

Jacek Kubrak Biznestech
J2T Trade

DIF BrokerKoszty energii słonecznej i wiatrowej nadal spadają. Indeks energii wiatrowej urósł w rok ponad 100%. Znajdujemy się w przededniu maksymalizacji tempa rozwoju tych źródeł energii, co zwiastuje ostatnią fazę ich rozwoju technologicznego i rynkowego. Potem, około 2030 roku pojawią się osiedlowe elektrownie nuklearne oraz duże termojądrowe. Co dalej z rynkiem? W co zainwestować? Spółki? ETF-y? Producenci energii? Czy producenci sprzętu dla elektrowni? Program “#BizTech” poprowadzi Jacek Kubrak – inwestor, przedsiębiorca, propagator. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Dlaczego koszty energii słonecznej i wiatrowej cały czas spadają?
  • Dlaczego Wielki Reset promuje odnawialne źródła energii i co z tego wynika?
  • Jak można na tym zarobić i jak inwestować w akcje spółek sektora energii odnawialnych?
  • Inwestuj w technologię z domem maklerskim DIF BROKER. Sprawdź darmowe KONTO DEMO

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.