Bitcoin, Ethereum i Binance Coin są przereklamowane! Analityk wskazuje lepszy Altcoin do kupna i prognozuje jego 500x wzrost

Najlepsi analitycy twierdzą, że Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Binance Coin (BNB) i Avalanche (AVAX) są przehajpowane. Zamiast tego faworyzują ETFSwap (ETFS) jako kolejny altcoin, który wzrośnie ponad 500x.

J2T Trade

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Najlepsi analitycy w branży kryptowalut uważają obecnie, że bardziej popularne kryptowaluty, od Bitcoina (BTC) po Avalanche (AVAX), są przereklamowane i nie mają już takiego potencjału wzrostu, jak kiedyś. I odwrotnie, popularny analityk radzi inwestorom altcoinowym, aby kupili ETFSwap (ETFS), token Ethereum, który bije rekordy przedsprzedaży w przestrzeni kryptowalut.

ETFSwap (ETFS) oferuje wyższe zyski inwestycyjne niż Bitcoin (BTC) i wszystkie inne altcoiny

Najlepsi analitycy i wielkie postacie na rynku kryptowalut twierdzą, że faworyzują ETFSwap (ETFS) jako kolejny altcoin, który wzrośnie ponad 500-krotnie w odróznieniu do Bitcoina (BTC) i najpopularniejszych altcoinów, w tym Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Binance Coin (BNB) i Avalanche (AVAX).

ETFSwap (ETFS) rewolucjonizuje rynek kryptowalut poprzez integrację najlepszych elementów DeFi z aktywami klasy instytucjonalnej. Zbudowany na wysoce bezpiecznym i skalowalnym szkielecie łańcucha blockchain Ethereum, ETFSwap (ETFS) oferuje inwestorom i traderom dostęp do tokenizowanych instytucjonalnych funduszy giełdowych (ETF).

FP Markets

Na ETFSwap (ETFS) traderzy i inwestorzy wszelkiego kalibru mogą handlować i inwestować w różnorodne aktywa tokenizowane, w tym obligacje, akcje, papiery skarbowe, towarowe fundusze ETF i kryptowalutowe fundusze ETF. Aktywa te z kolei obejmują szeroki zakres branż, od rolnictwa po opiekę zdrowotną, energię itp.

Użytkownicy mogą wymieniać swoje kryptowaluty na fundusze ETF na ETFSwap (ETFS) lub odwrotnie. Dzięki dźwigni finansowej do 10x na wszystkich transakcjach, mogą oni kupować lub sprzedawać fundusze ETF z optymalną płynnością.

Sprawy idą jeszcze o krok dalej dzięki wieczystemu handlowi kontraktami futures i opcjami, ponieważ inwestorzy mogą uzyskać dostęp do dźwigni finansowej do 50x, aby odwrócić swoje inwestycje w celu zwiększenia zysków.

Natywny token ETFSwap, ETFS, jest tak przesiąknięty użytecznością całej platformy, że analitycy przewidują 500-krotne zyski powyżej Bitcoina (BTC) i popularnych altcoinów, w tym Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX) i Binance Coin (BNB).

Użytkownicy posiadający ETFS mogą korzystać z obniżonych opłat transakcyjnych i comiesięcznych air dropów z puli nagród zawierającej wszystkie opłaty transakcyjne pobrane jako podatek od sprzedaży. Staking ETFS umożliwia również inwestorom uzyskiwanie pasywnego dochodu z 87% stopą zwrotu APR.

Jest to najlepszy czas dla inwestorów, aby zgromadzić ETFSwap (ETFS) po obniżonej cenie 0,01831 USD, ponieważ trwa publiczna sprzedaż. Promocja z 20% bonusem pozwala również użytkownikom zwiększyć zyski z inwestycji.

Bitcoin (BTC) nie robi wrażenia w II kwartale 2024 r.

Bitcoin (BTC) rozpoczął rok 2024 z imponującym impetem, przekraczając swój rekord wszechczasów wynoszący 69 170 USD, aby ostatecznie ustanowić nowy szczyt na poziomie 73 750 USD 14 marca. Jednak sytuacja szybko się odwróciła, gdy Bitcoin (BTC) rozpoczął fazę korekty, w której obecnie notowany jest poniżej poziomu 70 000 USD i blisko kluczowego poziomu wsparcia zlokalizowanego w rejonie 60 000 USD.

Bitcoin (BTC) jest notowany na poziomie 61 482 USD w momencie publikacji, co oznacza dalszy spadek o 4,13% w ciągu ostatniego tygodnia. Bitcoin (BTC) nie cierpi jednak sam. Niedźwiedzie warunki na największej kryptowalucie świata wywołały falę wyprzedaży na całym rynku, a największe altcoiny, od Ethereum po Fantom (FTM), stoją w obliczu własnych wyzwań.

Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Binance Coin (BNB) i Avalanche (AVAX) zmagają się ze spadkami na rynku kryptowalut.

Największy altcoin, Ethereum, ucierpiał w wyniku trwającej bessy na rynku. Ethereum odnotowało wzrost po zatwierdzeniu przez SEC funduszy ETF Spot Ethereum, ale od tego czasu wykazuje tendencję spadkową z 0,23% spadkiem w ciągu ostatniego tygodnia.

Infrastruktura Fantom (FTM) została poddana intensywnej kontroli po stracie 200 milionów dolarów w wyniku exploita Multichain w 2023 roku i kolejnej stracie 500 000 dolarów w wyniku włamania do gorącego portfela pod koniec 2023 roku. Rozwój sytuacji nie zwiększa zaufania do notorycznie niestabilnego altcoina.

Avalanche (AVAX) i Binance Coin (BNB) są notowane po niższych cenach niż tydzień temu, a wolumeny obrotu spadły. Binance Coin (BNB) jest obecnie wyceniany na 576,44 USD, podczas gdy Avalanche (AVAX) kosztuje 25,5 USD.

Podsumowanie

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Binance Coin (BNB) i Avalanche (AVAX) nie wzbudziły zaufania w miarę spadków na rynku kryptowalut. Jednak ETFSwap (ETFS) pokonuje bariery, aby stać się ulubionym altcoinem wśród analityków w celu maksymalizacji zysków.

Inwestorzy mogą dołączyć do przedsprzedaży już teraz, aby zapewnić sobie obfite zyski, gdy ETFSwap (ETFS) wystartuje na Księżyc.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.