Bitcoin ETF vs Ethereum ETF: który z nich jest lepszą inwestycją?

Wraz z datą uruchomienia ETF-ów Spot Ethereum na horyzoncie, eksperci zastanawiają się, czy będą one lepsze od ETF-ów Spot Bitcoin, ponieważ ETFSwap (ETFS) wybucha.

J2T Trade

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Zatwierdzenie przez SEC ETF-ów Spot Bitcoin kilka miesięcy temu stanowiło kamień milowy w rewolucji na rynku. Materializacja funduszy ETF Spot Ethereum w sektorze finansowym ma na celu powtórzenie i przewyższenie sukcesu i emocji swojego poprzednika. W międzyczasie inna sensacja funduszy giełdowych, ETFSwap (ETFS), oszołomiła rynek swoją niezwykłą przedsprzedażą i unikalnymi funkcjami.

ETFSwap (ETFS) bije rekordy, ponieważ eksperci chwalą jego nienaganną użyteczność

Projekt ETFSwap (ETFS) przyciąga uwagę inwestorów i mediów ze szczegółami dotyczącymi jego narzędzi, przedsprzedaży i uruchomienia sieci głównej. ETFSwap (ETFS) to futurystyczna platforma, której celem jest przedefiniowanie rynku ETF. Ta kryptowaluta jest pro-dywersyfikacyjna, ponieważ umożliwia inwestorom dywersyfikację portfeli za pomocą rzeczywistych aktywów poprzez tokenizację.

Tokenizacja funduszy ETF, takich jak fundusze ETF typu spot i futures, gwarantuje inwestorom bezpieczeństwo aktywów i maksymalne zyski. ETFSwap (ETFS) realizuje to poprzez umożliwienie wymiany tokenów kryptograficznych na oferowane przez siebie fundusze ETF. Te tokenizowane fundusze ETF są ściśle monitorowane przez narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, znane jako ETF Screener i ETF Trader.

FP Markets

ETFSwap (ETFS) odróżnia się od innych protokołów DeFi poprzez promowanie anonimowości i prywatności. W przeciwieństwie do większości kryptowalut, ETFSwap eliminuje potrzebę weryfikacji KYC ze swojej platformy. W związku z tym osoby trzecie są usuwane z transakcji, a dane osobowe są chronione.

Pod wieloma względami ETFSwap (ETFS) jest porównywany do odnoszących sukcesy kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC) i ETH. Jednym z powodów tego jest audyt inteligentnych kontraktów, który został przeprowadzony przez CyberScope. Audyt ten potwierdza, że platforma jest bezpieczna dla handlu i zabezpieczona przed atakami oszustów i hakerów.

ETFS jest tokenem zarządzającym, który kontroluje wszystkie funkcje w ekosystemie ETFSwap (ETFS). Oprócz praw do zarządzania i podejmowania decyzji, ta kryptowaluta jest godnym wyborem do inwestowania. Token ten znacznie zwiększa zyski portfela, nagradzając inwestorów około 87% APR na wszystkich zasobach.

Trwająca przedsprzedaż tokena ETFS pobiła rekordy. Eksperci nazywają go jednym z najbardziej wydajnych tokenów na rynku kryptowalut w 2024 roku. Przedsprzedaż ETFS szybko się wyprzedaje po cenie 0,01831 USD za token, a cena ta ma wzrosnąć o 100% po rozpoczęciu następnej rundy.

ETF-y Spot Ethereum mogą zdetronizować ETF-y Spot Bitcoin w 2024 r.

Pod wieloma względami ETF psot Ethereum różni się od Bitcoin spot ETF. Inwestorzy Ethereum wskazują te różnice jako powód, dla którego może zdetronizować etf-y BTC. Pod względem zarządzania aktywami fundusze ETF Spot Bitcoin znacznie przyćmiewają fundusze ETF Spot Ethereum.

AUM dla spot Bitcoin ETF wynosi około 59 miliardów dolarów, co stanowi dwukrotność AUM Grayscale Bitcoin Trust w styczniu 2024 roku. To AUM przyćmiewa AUM Grayscale Ethereum Trust w maju na poziomie 11 miliardów dolarów. Ponadto jest mało prawdopodobne, aby fundusze ETF Spot Ethereum osiągnęły równy obrót pierwszego dnia w wysokości 655,2 mln USD z funduszami ETF Spot Bitcoin.

Wynika to z bardziej złożonej struktury Ethereum niż Bitcoin (BTC), który jest nieco trudniejszy do wyceny. Jako kryptowaluta, Ethereum (ETH) jest przykładem tego, jak tokeny reprezentują różne technologie DeFi.

Ogólnie rzecz biorąc, Ethereum oferuje roczny zysk, ale ta opcja jest ograniczona do inwestorów stakingowych i nie będzie dostępna dla posiadaczy ETF. Co więcej, sieć Ethereum stała się domem dla niezliczonej liczby tokenów kryptowalutowych, ponieważ wiele monet opiera swoją użyteczność na Ethereum (ETH).

Spot Ethereum ETF prawdopodobnie będzie miał z kolei większy zasięg w metaverse niż Spot Bitcoin ETF ze względu na mnogość tokenów w sieci ETH. Właśnie dlatego eksperci uważają, że ETF-y Spot Ethereum obalą ETF-y Spot Bitcoin i dadzą im szansę na zdobycie pieniędzy.

Ostateczny werdykt

W miarę jak rynek przygotowuje się do uruchomienia ETF-ów Spot Ethereum w lipcu, ETF-y Spot Bitcoin doświadczają gwałtownego spadku. Tymczasem entuzjaści kryptowalut zalecają fundusze ETF Spot Ethereum jako lepszy zakup. Eksperci radzą również inwestorom, aby zwracali uwagę na ETFSwap (ETFS) i jego uderzającą przedsprzedaż. Uważają, że wcześni inwestorzy wkrótce policzą zyski, ponieważ cena ETFS przygotowuje się do 108-krotnego wzrostu.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.