Aplikacja Petgram podbija social media miłośników zwierząt i nie tylko | Bartosz Kotliński

Petgram
J2T Trade

Petgram, jako pierwszy podmiot na świecie połączył lokalizator GPS dla zwierząt z Portalem
Społecznościowym. Aplikacja Petgram daje możliwość stworzenia konta dla
Twojego zwierzaka, dzięki temu możesz brać udział w konkursach, zdobywać
wiele ciekawych nagród. Bezpieczeństwo Twojego pupila to Twój spokój. Na platformie crowdconnect, trwa emisja akcji, z której spółka chce pozyskać łącznie 3 mln zł.

  • Petgram stworzył aplikację dla wielbicieli czworonogów, która łączy aspekty społecznościowe, lojalnościowe i e-commercowe, a także zwiększa bezpieczeństwo zwierzaka.
  • W niedawnej rozmowie, gościem redaktora Marcina Podlackiego był Bartosz Kotliński – Członek Rady Nadzorczej Petgram.
  • Po kilku dniach od rozpoczęcia oferty, spółka pozyskała od inwestorów ponad 1 mln zł!

Trwa emisja akcji Petgram na Crowdconnect

11 października, wystartowały zapisy na akcje spółki Petgram, w transzy dla dużych inwestorów. Dwa dni później, udział w zapisach mogli już wziąć inwestorzy przez platformę Crowdconnect, natomiast 11 listopada wystartuje transza uzupełniająca.

Więcej informacji o ofercie, znajduje się w tym linku.

FP Markets

Petgram a konkurencja

Zestawiając dane z poniższej tabeli, widać jednoznacznie, że Petgram w wielu aspektach przewyższa swoją konkurencję rynkową. Jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych jest posiadanie własnej platformy społecznościowej, ciekawa wydaje się również baza zaginionych zwierząt.

Petgram
Petgram a konkurencja. Źródło: Prezentacja inwestorska Petgram

Strategia spółki

Spółka w swojej prezentacji dla inwestorów, szeroko opisuje obecną działalność, ale ciekawe są także plany i perspektywy na przyszłość. Poniżej kluczowe informacje:

  • Jako właściciele i miłośnicy zwierząt tworzymy platformę, odpowiadającą realnym potrzebom wykorzystując możliwie największy potencjał monetyzacji poszczególnych modułów.
  • Każdy element aplikacji ma silnie angażować jej użytkowników. Chcemy rozszerzyć jej działanie o monitoring zdrowia, możliwość tworzenia postów i relacji wideo, kalendarz zwierzaka, forum dyskusyjne. W aplikacji zamierzamy również wprowadzić bazę danych zaginionych zwierząt oraz rozwinąć jej obecny Marketplace o możliwości oferowania usług dla czworonogów – przez użytkowników i lokalne sklepy zoologiczne.
  • Planujemy wykorzystać innowacyjne rozwiązania technologiczne, aby doświadczenie korzystania z aplikacji było jednym z ważnych wyróżników na rynku.
  • Planujemy stworzyć anglojęzyczną wersję aplikacji i wyjść na rynki zagraniczne.
    Widzimy potencjał rynku poprzez obserwację wielu trendów społecznych świadczących o wzroście znaczenia zwierząt w życiu społecznym.
  • Wpływamy na emocje angażując się w akcje charytatywne.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga sporządzenia i opublikowania prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego. Wszelkie wiążące informacje dotyczące spółki Petgram S.A. oraz szczegółów oferty publicznej akcji dostępne są na stronie crowdconnect.pl oraz Emitenta petgram.pl, a prezentowany materiał nie stanowi podstawy rekomendacji nabycia akcji ani podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu akcji Petgram S.A.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.