Animal ShelterNareszcie koniec czekania! Animal Shelter Simulator, bardzo oczekiwana gra firmy Games Incubator wchodzi już dziś 23 marca na Steam.

  • W grze Animal Shelter głównym celem jest uszczęśliwianie Twoich czworonożnych przyjaciół.
  • Głaszcz je, dawaj smakołyki, baw się z nimi zabawkami, a na pewno odpłacą Ci ogromnym zaufaniem.
  • Więcej informacji o projekcie dostępne na platfomie Steam

Wielu graczy czekało z niecierpliwością na premierę Animal Shelter Simulator, nowej gry firmy Games Incubator. Po demo i prologu gry, nadszedł wreszcie czas na ostateczną premierę.

Celem graczy jest stworzenie schronienia dla wszystkich bezdomnych zwierząt, które czekają na nowy dom. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ czeka na nie wiele przeszkód – opłaty medyczne, płacenie rachunków i wiele innych codziennych spraw do załatwienia. Zupełnie jak w prawdziwym życiu. Ponadto, gracze będą musieli opiekować się zwierzętami, które znajdą schronienie w ich placówce.

Ale najbardziej satysfakcjonującą częścią gry jest proces adopcji zwierząt, które aktualnie znajdują się pod opieką schroniska. Czysta radość z obserwowania, jak podopieczni zyskują nowy, kochający dom, wynagradza wszystkie trudy, jakie gracze napotykają na swojej drodze.

Symulator wchodzi na rynek już dziś – nie trać ani chwili i już teraz nabądź swój egzemplarz! Zwierzęta Cię potrzebują!

SPRAWDŹ GRĘ NA STEAM

Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.