Allianz Market na liście ostrzeżeń KNF

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował w poniedziałek 30 sierpnia 2021, że na listę ostrzeżeń publicznych KNF trafił podmiot Allianz Market.

Allianz Market - wpis w KNF
źródło: KNF

Zawiadomienie zostało sklasyfikowane jako: „Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia)”, a w uwagach do wzmianki możemy przeczytać „Zawiadomienie z art.178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 2 i 3 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. Zawiadomienie złożone przez UKNF.”

Bądź ostrożny i zawsze sprawdzaj podmioty oferujące usługi finansowe

WażneLista ostrzeżeń publicznych prowadzona przez Komisję Nadzoru Finansowego jest publicznie dostępna. Warto zweryfikować każdy podmiot, z którym zamierzamy podjąć współpracę. Na stronie KNF można zasubskrybować ostrzeżenia publiczne oraz inne komunikaty wysyłane przez KNF.

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.