Akademia Inwestowania Alternatywnego 5-7 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej

AIA

AIAAkademia Inwestowania Alternatywnego to unikalne wydarzenie skierowane do wyselekcjonowanej grupy studentów pragnących wyjść poza utarte szlaki świata wielkich inwestycji i spojrzeć na zagadnienie z nieco innej bardziej zaskakującej perspektywy.

Jest to 3-dniowy projekt, podczas którego uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w serii inspirujących prelekcji i paneli dyskusyjnych dotyczących tematyki inwestycji alternatywnych m. in. w złoto, nieruchomości, kolekcjonerskie karty, dzieła sztuki, alkohole czy nawet obuwie! AIA to wyjątkowa okazja, aby nie tylko dowiedzieć się, jak w wyjątkowy sposób połączyć pasję z biznesem, ale również porozmawiać z doświadczonymi ekspertami, którzy uchylą rąbka tajemnicy swojej drogi do inwestycyjnego sukcesu.

Tegoroczna Akademia Inwestowania Alternatywnego odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej. Oprócz wspomnianych wcześniej paneli dyskusyjnych na uczestników czeka także niespodzianka – rotation dinner z prelegentami, czyli uwielbiany przez wszystkich networking z poczęstunkiem.

Link do zapisów: Formularz rekrutacyjny AIA

FP Markets

Po więcej informacji na temat nadchodzącego wydarzenia zapraszamy na media społecznościowe AIA:
Facebook: Akademia Inwestowania Alternatywnego | SGH
Instagram: Akademia Inwestowania Alternatywnego | SGH

Sprawdź, czym jest Akademia Inwestowania Alternatywnego!:
https://www.facebook.com/AkademiaInwestowaniaAlternatywnegoSGH/videos/

AIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że portal Trader’s Area został patronem medialnym tegorocznej Akademii Inwestowania Alternatywnego.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.