Darmowe 50 PLN od CoinDeal Derivatives – bez ryzyka bez wpłaty!

CoinDeal Derivatives – platforma handlu na instrumentach pochodnych niedawno ogłosiła swój wielki start. Z tej okazji dla wszystkich użytkowników z Polski została przygotowana specjalna promocja.

  • CoinDeal Derivatives jeszcze przed startem przygotował dla użytkowników wersję DEMO platformy, która dawała możliwość wypróbowania handlu na derywatywach zupełnie za darmo.
  • Każdy użytkownik wersji DEMO otrzymywał na start fikcyjną kwotę 1 BTC, na której mógł nauczyć się jak działa tego typu platforma, jak grać na dźwigni oraz jak generować zysk całkowicie bez ryzyka.
  • Wersja DEMO cieszyła się tak ogromną popularnością, że giełda postanowiła pójść o krok dalej i dać swoim użytkownikom możliwość generowania prawdziwego zysku nadal bez ponoszenia kosztów i bez ryzyka.

ZAŁÓŻ KONTO I SKORZYSTAJ Z OFERTY DARMOWYCH 50 ZŁ

Jak odebrać swoje darmowe 50zł?

Podczas trwania akcji promocyjnej każdy, kto założy konto na CoinDeal Derivatives otrzyma na start równowartość kwoty 50 PLN w Bitcoinie. Bez dokonywania dodatkowej pierwszej wpłaty już tą kwotą możemy zacząć handlować i zarabiać prawdziwe pieniądze, które następnie bez problemu można wypłacić na swój prywatny portfel.

Akcja przeznaczona jest dla użytkowników z Polski i trwa ona od 8 grudnia 2020 roku do 8 stycznia 2021.

FP Markets

Regulamin całej akcji znajduje się w artykule pod linkiem.

Jak założyć konto na CoinDeal Derivatives?

Jeśli użytkownik posiada już zweryfikowane konto na platformie CoinDeal wystarczy zalogować się swoim obecnym loginem oraz hasłem i zaakceptować regulamin platformy CoinDeal Derivatives.

W przypadku braku konta wystarczy zarejestrować się na platformie i przejść weryfikację minimum na poziom Starter oraz zalogować się.

Dlaczego CoinDeal Derivatives?

Jest to pierwsza i jedyna platforma na świecie oferująca możliwość handlu do złotówki na parze BTC/PLN. Oprócz tego giełda oferuje nam handel na dźwigni aż do 50x. Oznacza to, że posiadając promocyjne 50zł możemy grać tak jakbyśmy posiadali 2500zł.

Warto pamiętać, że sama platforma jest bardzo elastyczna i każdy widoczny element może być dostosowany do naszych przyzwyczajeń i preferencji.

Na platformie YouTube można znaleźć pierwsze filmy, które pokazują nam specyfikę i działanie platformy. Zdecydowanie ułatwi to niektórym użytkownikom pierwsze kroki w handlu na CoinDeal Derivatives.

Jeden z filmów dostępny jest pod linkiem tutaj.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.