3 kryptowalutowe tokeny AI do kupienia przed wystrzałem cen o 10 000%, według tego dewelopera Shiba Inu

RCO Finance dołącza do Injective i Theta Network na drodze do najwyższych zwrotów w tym roku. Sprawdź go

J2T Trade

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Rynek kryptowalut zostanie wkrótce przejęty przez sztuczną inteligencję, tak jak przewidywali eksperci. Większość najlepszych monet DeFi zaczęła włączać sztuczną inteligencję do swoich funkcji, a nawet nowe tokeny skłaniają się ku oferowaniu większej liczby rozwiązań AI.

Anonimowy deweloper Shiba Inu poparł kilka najlepszych tokenów kryptowalutowych AI, które mogą przynieść ogromne zyski w tym roku. Injective (INJ), Theta Network (THETA) i nowy RCO Finance (RCOF) znalazły się na liście, a wkrótce zobaczysz dlaczego.

Injective tworzy bycze formacje na wykresach

Token INJ ustanowił swoje ATH w marcu, ponieważ rajdy inspirowane Bitcoinem sprawiły, że niektóre z najlepszych tokenów osiągnęły wówczas nowe szczyty. Jednak ten skok doprowadził do sytuacji wykupienia, a Injective stracił około 65% swojej ceny przed 13 kwietnia.

FP Markets

Po tej stracie nastąpił skok do 20 USD, gdzie posiadacze Injective utrzymują cenę tokena.

Injective tworzył symetryczny wzór trójkąta przez ostatnie dwa tygodnie, co może oznaczać, że trwa „pompowanie”. Cena INJ stabilizuje się obecnie, ponieważ po każdym wzroście następuje korekta.

Aby jednak osiągnąć zwroty, które przewidział anonimowy deweloper Shiba Inu, następna korekta musi zakończyć się powyżej 31 USD. Dzięki temu Injective może osiągnąć maksymalną prognozę 74 USD w 2024 roku.

RCO Finance: Więcej z tradingu, dzięki uprzejmości RCOF

Nawet jeśli każda inna forma DeFi w pewnym momencie spada, sektor handlowy zawsze ma jakieś rosnące aktywa. Problem polega na tym, że wiele platform transakcyjnych DeFi musi oferować swoim użytkownikom szeroki zakres aktywów.

RCO Finance koryguje to dzięki swoim zaletom. Na platformie RCOF można nie tylko handlować kryptowalutami. Wiele z nich jest dostępnych, ale na platformie dostępne są również inne klasy aktywów.

Dostępne są akcje spółek, obligacje, waluty obce, a nawet nowe fundusze ETF. Rezultatem tak wielu opcji dla twojego portfela jest to, że zawsze istnieje bycze aktywo – po prostu musisz je znaleźć.

Ponadto platforma oferuje dostęp do unikalnego narzędzia AI o nazwie Robo Advisor. Narzędzie to jest rozwiązaniem RCO Finance do uzyskiwania zysków, w którym algorytmy uczenia maszynowego torują drogę do zyskownego handlu. Program analizuje kilka aktywów, odnotowując i sugerując pozycje rynkowe – zarówno punkty wejścia, jak i wyjścia – które są zgodne z preferencjami handlowymi użytkownika.

Dzięki sztucznej inteligencji rewolucjonizującej przestrzeń DeFi, RCO Finance jest już w czołówce handlu. Przedsprzedaż RCOF oferuje jeszcze bardziej oszałamiające doznania.

 

Theta Network ma szansę się wybić

Wielu analityków uważnie obserwuje najlepsze altcoiny z perspektywami na ogromne zyski w tym roku i podobnie jak w przypadku tego anonimowego dewelopera Shiba Inu, Theta Network wciąż pojawia się na radarze. Wśród ekspertów kryptowalutowych mówi się, że THETA tworzy byczy wzorzec – i szykuje się 100% odbicie.

CobraVanguard, jeden z analityków monitorujących cenę THETA, sporządził w maju raport na temat tego, jak Theta Network miała zmierzyć się z niepewnymi ruchami, nawet spadając poniżej 1,9 USD, przed gwałtownym wzrostem w kierunku 3,7 USD. Wcześniej token osiągnął 3,7 USD w marcu, w gorączce skoków tokenów; teraz powrót do tego poziomu oznacza wzrost o ponad 100%.

Pomimo spadku ceny THETA, sieć odnotowała 13% wzrost wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin. Ta względna stabilność jest dodatkowym powodem, dla którego Theta Network może być na dobrej drodze do osiągnięcia nowych szczytów w tym roku.

INJ i THETA doświadczyły niedźwiedzich zmagań przed prognozami wzrostów. Z drugiej strony, RCO Finance zamierza wkrótce wylądować na liście najlepszych kryptowalut AI.
A jego zestaw funkcji jest receptą na taki skok.

Przedsprzedaż RCOF: Kupuj i trzymaj dla maksymalnych zysków!

Na początek tokeny RCOF są sprzedawane po 0,0127 USD za sztukę. Znajdują się one dopiero na pierwszym etapie przedsprzedaży, ale z potencjalnym 3000% zwrotem z inwestycji, który można uzyskać do dnia premiery. Tokeny RCO Finance są więc już dość atrakcyjne. Można sobie wyobrazić wszystko, co można zrobić, gdy inwestycja w wysokości 1000 USD zwraca 30 000 USD.

Ale 3000% zysków to dopiero początek. RCO Finance wprowadza innowacje do przestrzeni DeFi, a dzięki potencjałowi tokena eksperci spodziewają się około 1000x wkrótce po uruchomieniu tokenów RCOF, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego układ spalania tokenów w celu utrzymania wzrostu monety.

Inwestorzy uwielbiają bezpieczne środowisko handlowe. Wiadomość o audycie SolidProof inteligentnego kontraktu RCO Finance wygeneruje większą trakcję. Dodaj do tego Robo Advisor, a zobaczysz, dlaczego eksperci uważają, że RCOF będzie istnieć przez długi czas.

Aby być tego częścią, możesz uzyskać dostęp do strony docelowej RCO Finance tutaj.

Działaj więc szybko! Ta okazja nie będzie trwać wiecznie.

Skorzystaj z okazji i zainwestuj w przyszłość kryptowalut AI.

Dołącz do rosnącej liczby inwestorów, którzy dostrzegają potencjał RCO Finance.

KUP TOKENY RCOF W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $RCOF:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.