Jak zbudować strategię inwestycyjną podczas wysokiej inflacji i widma recesji?

  Odbierz nagranie Konferencji

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Conotoxia Ltd.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych podanych w niniejszym formularzu przez Conotoxia, w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych dotyczących działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, zgodnie z Polityką Prywatności Conotoxia Ltd.

  Okresy wysokiej inflacji i recesji to trudny czas dla konsumentów, ale także dla inwestorów indywidualnych. Opracowanie odpowiedniej strategii i wybór instrumentów może być wyzwaniem szczególnie dla graczy, którzy przez ostatnie lata przyzwyczaili się do pracy w czasie hossy. Swoje pomysły na poruszanie się po rynku w tym trudnym momencie przedstawią trzej prelegenci – Bartosz Sawicki i Daniel Kostecki i Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.com.

  Konferencja odbyła się 10 listopada 2022

  Prelegenci Konferencji

  ODBIERZ NAGRANIE KONFERENCJI

  Organizator Konferencji

  Logo Comparic

  Partnerzy Konferencji

  invest cinkciarz

  Handel na rynku Forex jest świadczony przez Conotoxia Ltd. mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Conotoxia Ltd. jest regulowana przez CySEC (nr licencji 336/17). Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 75,21% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.