Co dalej z DAX?

Darmowy Webinar już 31 października o 19:00

Chcesz zrozumieć, co kieruje niemieckim indeksem DAX i jakie czynniki wpływają na jego dynamikę? Dołącz do naszego webinaru, gdzie ekspert dokładnie przyjrzy się bieżącej sytuacji na DAX, analizując kluczowe wydarzenia, trendy i wskaźniki ekonomiczne, które mogą wpłynąć na jego przyszły kierunek.

Webinar poprowadzi Marcin Podlacki

Partner

FXORO Logo
Handel kontraktami CFD jest ryzykowny. Możesz stracić cały zainwestowany kapitał.

  Dołącz do webinaru

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Zgadzam się na kontakt / otrzymywanie telefonów / SMSów / e-maili z informacjami rynkowymi i marketingowymi od FXORO

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez MCA Intelifunds Ltd ("FXORO"), z siedzibą na Cyprze, Petrou Tsirou 82, Mesa Geitonia, 3076, Limassol, pod numerem rejestracyjnym HE270891, w celu dystrybucji informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez tę firmę, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, SMS oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa FXORO.

  Maksymilian Bączkowski

  Maksymilian Bączkowski

  Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów Telegram do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii „PSV” – podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

  Darmowy webinar

  Nie możesz uczestniczyć na żywo? Nie martw się! Zapisz się na webinar, a otrzymasz jego nagranie, aby obejrzeć je w dogodnej chwili.

  Partner

  FXORO Logo

  Patronat

  Logo Comparic
  Portfel Polaka logo
  Traders Area Logo

  Organizator informuje, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem dla Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed dokonaniem inwestycji. Pożyczki inwestycyjne (produkty oparte na depozycie zabezpieczającym) są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych inwestorów o wysokiej tolerancji na ryzyko. Możesz stracić więcej niż początkowa inwestycja.

  Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

  Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

  Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.

  Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.