Dziękujemy za rejestrację

W dniu szkolenia, wprowadź imię oraz email w oknie poniżej, aby uzyskać dostęp na żywo

WEBINAR

Złoto, Srebro i Bitcoin w Portfelu Inwestycyjnym

Poznaj aktualne trendy i perspektywy dla tych popularnych aktywów. Sprawdź strategie inwestycyjne Superfund!

Webinar na żywo: 23 kwietnia 2024, godz. 18:00

Partner

Superfund TFI

Nagranie VOD

Dostęp do nagrania znajdziesz pod poniższym linkiem.

Link do nagrania został również wysłany na adres email podany podczas rejestracji.

Agenda webinaru

  1. Aktualne trendy i perspektywy dla złota, srebra i Bitcoina: Skupimy się na analizie, jak globalna ekonomia i polityka monetarna wpływają na te aktywa.
  2. Wpływ złota, srebra i Bitcoina na dywersyfikację kapitału: Zajmiemy się historią i analizami pokazującymi, jak te aktywa mogą wpływać na osiągane wyniki z portfela inwestycyjnego.
  3. Budowa portfela inwestycyjnego: Przedstawimy strategie inwestycyjne Superfund związane z metalami szlachetnymi oraz technologią blockchain.

Prowadzący

PAWEŁ KARCZEWSKI

Prezes Zarządu Superfund TFI S.A.

W styczniu 2023 dołączył do zarządu Superfund TFI S.A., a od 10 kwietnia 2023 roku jest prezesem zarządu Towarzystwa. Ma 30 lat doświadczenia na rynku kapitałowym, pracował m.in. w Quercus TFI S.A., oraz grupie Deutsche Banku, gdzie był członkiem zarządu DB Securities S.A. Zarządzał również aktywami w grupie RSA i PTE PZU S.A. Z wyróżnieniem ukończy SGH i ma tytuł Master z HEC Group. Posiada polską licencję maklerską oraz uprawnienia maklera na Budapeszteńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Włada biegle angielskim i francuskim.

Złoto, Srebro i Bitcoin w Portfelu Inwestycyjnym

Poznaj aktualne trendy i perspektywy dla tych popularnych aktywów. Sprawdź strategie inwestycyjne Superfund!

Edukację inwestycyjną wspierają

Superfund TFI
Logo Comparic
Portfel Polaka logo
Traders Area Logo

Organizator informuje, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem dla Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed dokonaniem inwestycji. Pożyczki inwestycyjne (produkty oparte na depozycie zabezpieczającym) są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych inwestorów o wysokiej tolerancji na ryzyko. Możesz stracić więcej niż początkowa inwestycja.

Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.