WEBINAR

Złoto, Srebro i Bitcoin w Portfelu Inwestycyjnym

Nie przegap webinaru z przedstawicielami Superfund i dołącz bezpłatnie do tego spotkania online.

Webinar na żywo: 23 kwietnia 2024, godz. 18:00

Partner

Superfund TFI

  Zapisz się na webinar

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. (administratora strony tradersarea.pl) z siedzibą w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych, reklamowych i marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.) na temat działalności i usług świadczonych przez Finvest Group Sp. z o.o., w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej: e-mail, sms, WhatsApp, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu. Ponadto wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od Finvest Group Sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail korespondencji oraz materiałów marketingowych i ofert handlowych (zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz.1204 z późn. zm.). Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Zgoda w każdym czasie może być odwołana poprzez rezygnację w wiadomości email. Polityką Prywatności Finvest Group.

  Zgoda marketingowa Superfund

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Superfund Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa informacji marketingowych w formie elektronicznej oraz w formie połączeń głosowych w celach związanych z organizacją wydarzenia Webinar Złoto, Srebro i Bitcoin w Portfelu Inwestycyjnym i przekazanych na nim treści. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że zgoda ta jest dobrowolna, mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również wniesienia sprzeciwu odnośnie ich przetwarzania.
  Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych w zakresie marketingu produktów i usług Superfund Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. oraz zarządzanych przez Towarzystwo Funduszy, administratorem danych osobowych jest Superfund Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa, telefon +48 22 556 88 60, e-mail:moc.d1715250992nufre1715250992pus@i1715250992ftdnu1715250992frepu1715250992s1715250992. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej Administratora danych osobowych http://www.superfund.pl/.

  Zgoda na powiadomienia mailowe od Finvest Group(opcjonalna)

  Chcę nieodpłatnie otrzymywać Powiadomienia Mailowe stanowiące zestaw informacji o usługach i towarach przygotowanych przez Finvest Group oferowanych przez podmioty z rynku usług finansowych (w tym także inwestycyjnych), towarów luksusowych, motoryzacyjnego, nieruchomości, edukacyjnego, technologii IT. Umożliwiono mi zapoznanie się z zasadami świadczenia usług drogą elektroniczną.

  Nie możesz uczestniczyć na żywo? Zarejestruj się a otrzymasz dostęp do nagrania webinaru!

  Agenda webinaru

  1. Aktualne trendy i perspektywy dla złota, srebra i Bitcoina: Skupimy się na analizie, jak globalna ekonomia i polityka monetarna wpływają na te aktywa.
  2. Wpływ złota, srebra i Bitcoina na dywersyfikację kapitału: Zajmiemy się historią i analizami pokazującymi, jak te aktywa mogą wpływać na osiągane wyniki z portfela inwestycyjnego.
  3. Budowa portfela inwestycyjnego: Przedstawimy strategie inwestycyjne Superfund związane z metalami szlachetnymi oraz technologią blockchain.

  PAWEŁ KARCZEWSKI

  Prezes Zarządu Superfund TFI S.A.

  W styczniu 2023 dołączył do zarządu Superfund TFI S.A., a od 10 kwietnia 2023 roku jest prezesem zarządu Towarzystwa. Ma 30 lat doświadczenia na rynku kapitałowym, pracował m.in. w Quercus TFI S.A., oraz grupie Deutsche Banku, gdzie był członkiem zarządu DB Securities S.A. Zarządzał również aktywami w grupie RSA i PTE PZU S.A. Z wyróżnieniem ukończy SGH i ma tytuł Master z HEC Group. Posiada polską licencję maklerską oraz uprawnienia maklera na Budapeszteńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Włada biegle angielskim i francuskim.

  Złoto, Srebro i Bitcoin w Portfelu Inwestycyjnym

  Poznaj aktualne trendy i perspektywy dla tych popularnych aktywów. Poznaj strategie inwestycyjne Superfund!

  Edukację inwestycyjną wspierają

  Superfund TFI
  Logo Comparic
  Portfel Polaka logo
  Traders Area Logo

  Organizator informuje, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem dla Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed dokonaniem inwestycji. Pożyczki inwestycyjne (produkty oparte na depozycie zabezpieczającym) są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych inwestorów o wysokiej tolerancji na ryzyko. Możesz stracić więcej niż początkowa inwestycja.

  Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

  Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

  Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.

  Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.