Konferencja Online Banki centralne w grze

11 czerwca 2024, godz. 18:00

Zapraszamy na specjalne darmowe wydarzenie online: „Banki centralne w grze”, które odbędzie się już 11 czerwca 2024. To wyjątkowa okazja dla inwestorów i traderów, aby zgłębić kluczowe aspekty wpływu polityki banków centralnych na globalne rynki finansowe.

W trakcie tego spotkania online, uznani eksperci i analitycy omówią najnowsze decyzje i strategie banków centralnych, ich wpływ na rynki kapitałowe oraz sposoby, w jakie inwestorzy mogą wykorzystać te informacje do podejmowania świadomych decyzji.

Nie przegap tej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę oraz uzyskać cenne informacje od ekspertów.

Partner

Tickmill logo

Ostrzeżenie przed ryzykiem: Kontrakty CFD są instrumentami złożonymi i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 70% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z Tickmill Europe Ltd. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
Wyłączenie odpowiedzialności: Wszystkie treści mają charakter wyłącznie informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej.

  Zapisz się

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Tickmill

  Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych do Tickmill Europe Ltd w celu komunikowania się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej i połączeń telefonicznych w sprawie produktów i innych ofert. Możesz zrezygnować z otrzymywania naszych komunikatów marketingowych w dowolnym momencie.

  Akceptacja Polityki Prywatnosci Tickmill

  Zapoznałem się i akcpeptuję Polityką Prywatności Tickmill Europe Ltd.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. (administratora strony tradersarea.pl) z siedzibą w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych, reklamowych i marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.) na temat działalności i usług świadczonych przez Finvest Group Sp. z o.o., w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej: e-mail, sms, WhatsApp, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu. Ponadto wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od Finvest Group Sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail korespondencji oraz materiałów marketingowych i ofert handlowych (zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz.1204 z późn. zm.). Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Zgoda w każdym czasie może być odwołana poprzez rezygnację w wiadomości email. Polityka Prywatności Finvest Group Sp. z o.o..

  Zgoda na powiadomienia mailowe od Finvest Group.

  Chcę nieodpłatnie otrzymywać Powiadomienia Mailowe stanowiące zestaw informacji o usługach i towarach przygotowanych przez Finvest Group Sp. z o.o. oferowanych przez podmioty z rynku usług finansowych (w tym także inwestycyjnych), towarów luksusowych, motoryzacyjnego, nieruchomości, edukacyjnego, technologii IT. Umożliwiono mi zapoznanie się z zasadami świadczenia usług drogą elektroniczną. Zasady Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną Finvest Group Sp. z o.o..

  Ostrzeżenie przed ryzykiem: Kontrakty CFD są instrumentami złożonymi i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 70% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z Tickmill Europe Ltd. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
  Wyłączenie odpowiedzialności: Wszystkie treści mają charakter wyłącznie informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej.

  Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wydarzenia na żywo oraz do nagrania VOD

  Prelekcje

  I Prelekcja - 18:00

  Co dalej z indeksami? Duzi gracze czekają na ruch

  Maksymilian Bączkowski
  Redaktor Comparic

  Maksymilian Bączkowski

  II Prelekcja - 18:50

  ECB wchodzi na ścieżkę obniżek stóp proc. Co dalej? Jak zareaguje EUR?

  Marcin Kiepas
  Analityk TICKMILL EUROPE

  Marcin Kiepas

  III Prelekcja - 19:40

  Jak polityka monetarna wpływa na rynki finansowe: waluty, akcje, kryptowaluty, obligacje

  Arkadiusz Jóźwiak
  Redaktor Naczelny Comparic

  Arkadiusz Jóźwiak

  IV Prelekcja - 20:30

  Duży kapitał - dużych inwestorów vs mały kapitał - inwestorów indywidualnych

  Marcin Podlacki
  Redaktor Telewizji Biznesowej

  Marcin Podlacki

  Banki centralne w grze

  Dołącz do konferencji online lub zapisz się i uzyskaj dostęp do nagrań VOD

  Edukację inwestycyjną wspierają

  Logo Comparic
  Tickmill Logo
  Portfel Polaka logo
  Traders Area Logo

  Organizator informuje, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem dla Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed dokonaniem inwestycji. Pożyczki inwestycyjne (produkty oparte na depozycie zabezpieczającym) są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych inwestorów o wysokiej tolerancji na ryzyko. Możesz stracić więcej niż początkowa inwestycja.

  Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

  Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

  Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.

  Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.