Dziękujemy za rejestrację

GPW

Podstawowe zagadnienia związane z analizą techniczną na przykładach z GPW

Środa 10 lutego, godz. 19:00.

Dostęp do spotkania online i późniejszego zapisu video znajdziesz również w wiadomości, którą otrzymałeś na swój email. 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do spotkania.

Zapis spotkania znajdziesz klikając w link poniżej.

Agenda:

  1. Analiza techniczna – definicja
  2. Trendy
  3. Linie wsparcia i oporu
  4. Wybrane formacje zapowiadającej kontynuację / odwrócenie trendu
  5. Najpopularniejsze wskaźniki wykorzystywane w analizie technicznej
  6. Wykresy świecowe

Do spotkania pozostało:

 

Partnerzy

Logo Trader's Area
Logo Comparic
Portfel Polaka logo

Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.