Gwiazdy GPW

GWIAZDY GPW

Comiesięczna Analiza Spółek GPW z Marcinem Podlackim

W trakcie webinaru dowiesz się, jakie spółki zdecydowanie wybiły się w maju 2024!

Już w piątek, 31 maja o godz. 17:30

  Zapisz się na spotkanie

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla FX Ekspert

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez FX Ekspert Marcin Wenus prowadzącym działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności FX Ekspert.

  Zgoda na Powiadomienia Mailowe od Finvest Group Sp. z o.o.

  Chcę nieodpłatnie otrzymywać Powiadomienia Mailowe stanowiące zestaw informacji o usługach i towarach przygotowanych przez Finvest Group oferowanych przez podmioty z rynku usług finansowych (w tym także inwestycyjnych), towarów luksusowych, motoryzacyjnego, nieruchomości, edukacyjnego, technologii IT. Umożliwiono mi zapoznanie się z zasadami świadczenia usług drogą elektroniczną.

   

  Rejestrując się uzyskujesz dostęp do bieżącego wydarzenia live, jak również dostęp do nagrania obecnego i poprzednich wydarzeń.

  Partnerem serii szkoleń Gwiazdy GPW jest:

  telewizja biznesowa

  Najważniejsze informacje z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

  Prowadzący:

  Marcin Podlacki

  Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Redaktor portalu Comparic oraz prowadzący programy o tematyce giełdowej w Telewizji Biznesowej.

  Marcin Podlacki

  W trakcie webinaru dowiesz się, jakie spółki zdecydowanie wybiły się w mijającym miesiącu pod kątem skali obrotów, zmienności oraz ciekawych komunikatów dotyczących samej bieżącej i przyszłej działalności. Pod uwagę wzięte zostaną podmioty z parkietu głównego GPW oraz z NewConnect. Po części teoretycznej nastąpi sesja Q&A z widzami, podczas której będzie można zadawać na żywo pytania dotyczące analizy fundamentalnej i technicznej wybranych walorów z GPW.

  Nie masz czasu, aby wziąć udział w wydarzeniu? Nic straconego.

  Wypełnij formularz, aby uzyskać nagranie i obejrzeć je w dowolnym momencie.

  Partnerzy

  Logo Trader's Area
  telewizja biznesowa
  Logo Comparic
  Portfel Polaka logo

  Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

  Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

  Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.