Dziękujemy za rejestrację 

Cykl szkoleń online

Kontrakty Futures Bez Tajemnic

Wejdź w świat kontraktów terminowych i uzyskaj ekspozycję na surowce, towary rolne, metale, indeksy akcji, obligacje, stopę procentową oraz FX!

Partner szkoleń

Tickmill logo

Zapis wszystkich szkoleń będzie dostępny pod przyciskiem „Nagrania”.

Dostęp do spotkania online i nagrań znajdziesz również w wiadomości, którą otrzymałeś na swój email.

Link do nagrań szkoleń

Plan szkoleń

 • 1: Wprowadzenie do rynku kontraktów terminowych

  Podczas pierwszego webinaru, prowadzący skupi się na historii kontraktów terminowych, które służyły pierwotnie jedynie do zabezpieczania ryzyka nieudanych zbiorów płodów rolnych. Przybliży również podstawowe informacje potrzebne do świadomego handlu kontraktami, różnice między futures a CFD oraz najważniejszą nomenklaturę związaną z futures.

 • 2 Przegląd dostępnych giełd i instrumentów

  Szkolenie ma na celu przybliżyć, na jakich instrumentach mogą handlować klienci posiadający rachunek futures w Tickmill. Omówiona zostanie również specyfikacja kontraktów dla najważniejszych instrumentów oraz to, w jakich godzinach dane instrumenty cechują się największą zmiennością. Nie zabraknie także informacji o seriach kontraktów, ich wygasaniu, kosztach transakcyjnych i opłatach.

 • 3 Najważniejsze aspekty handlu na futures

  W trakcie tego spotkania online zostanie omówiony wolumen oraz jego istota na rynku futures. Dodatkowo prowadzący przybliży znaczenie wydarzeń dla poszczególnych instrumentów, takich jak np. publikacja danych o zapasach paliw. Na tym etapie cyklu omówione zostaną rodzaje zleceń, którymi dysponuje futures trader (Market, Limit, Iceberg, etc.).

 • 4 CQG, czyli jak handlować na wiodącej platformie do futures

  Platforma CQG, którą wykorzystujemy do handlu na futures, to zaawansowane oprogramowanie, oferujące jednocześnie łatwość obsługi. Ten praktyczny webinar przybliży najważniejsze aspekty pracy z platformą CQG, w tym m.in. personalizowanie platformy, konfigurowanie okien, modyfikowanie wykresów, składanie zleceń.

 • 5 Integracja TradingView i bezpośredni handel

  Jeśli korzystasz już z TradingView, mamy dobrą wiadomość. Możesz handlować na futures z poziomu TradingView. Jeśli jeszcze nie miałeś styczności z tym narzędziem, to idealny moment, aby poznać TradingView oraz możliwości, jakie za sobą niesie. We wszystkim pomoże udział w tym webinarze, który poświęcimy integracji i obsłudze TradingView.

 • 6 Handel na futures w praktyce (Live Trading)

  Cykl Kontrakty Futures bez Tajemnic zostanie zakończony sesją handlu na żywo, podczas której prowadzący w praktyce pokaże zastosowanie przekazanej wiedzy. Od konfiguracji narzędzi, poprzez analizę rynków i instrumentów, po określenie strategii i jej realizację. To i wiele więcej podczas sesji live trading wieńczącej ten unikalny cykl szkoleń.

Partner technologiczny

tickmill

Partnerzy merytoryczni

Logo Trader's Area
Logo Comparic

Organizator informuje, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem dla Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed dokonaniem inwestycji. Pożyczki inwestycyjne (produkty oparte na depozycie zabezpieczającym) są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych inwestorów o wysokiej tolerancji na ryzyko. Możesz stracić więcej niż początkowa inwestycja.

Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.