Webinar

Portfel sprzętowy nowej generacji do kryptowalut i technologi Web3. Plany rozwoju Bitfold

Bitfold Logo

7 grudnia 2023, godz. 20:00

Podczas webinaru Kamil Rafał Gancarz i Jakub Żurawiński opowiedzą o sytuacji na rynku aktywów cyfrowych, portfelu Bitfold oraz planach rozwoju spółki.

  Zapisz się na spotkanie

  Zgoda na przesyłanie informacji handlowej Bitfold AG

  Zgoda na przesyłanie informacji handlowej Bitfold AG – w tym informacji o zdarzeniach korporacyjnych oraz emisji akcji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Bitfold AG (Aktiengesellschaft - Spółkę Akcyjną) zarejestrowaną zgodnie z prawem Konfederacji Szwajcarskiej, numer identyfikacyjny CHE 266.860.023, pod adresem: Mühlegasse 18, 6340 Baar, Kanton Zug, Szwajcaria, tj. poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celu przesyłania informacji handlowej, w tym informacji dotyczącej relacji inwestorskich i zdarzeń korporacyjnych za pośrednictwem wiadomości e-mail. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności Bitfold AG dostępną na stronie bitfold.com.

  Zgoda na komunikację marketingową Bitfold AG

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Bitfold AG (Aktiengesellschaft - Spółkę Akcyjną) zarejestrowaną zgodnie z prawem Konfederacji Szwajcarskiej, numer identyfikacyjny CHE 266.860.023, pod adresem: Mühlegasse 18, 6340 Baar, Kanton Zug, Szwajcaria, tj. poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celu komunikacji marketingowej za pośrednictwem adresu e-mail, w tym przesyłania Newslettera oraz informacji o Webinarach. Jeśli nie chcesz otrzymywać treści Newsletter po zakończeniu Webinaru, możesz anulować subskrypcję poprzez kliknięcie w link umieszczony w stopce każdej wiadomości e-mail. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności Bitfold AG dostępną na stronie bitfold.com..

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Zgoda na Powiadomienia Mailowe od Finvest Group Sp. z o.o.

  Chcę nieodpłatnie otrzymywać Powiadomienia Mailowe stanowiące zestaw informacji o usługach i towarach przygotowanych przez Finvest Group oferowanych przez podmioty z rynku usług finansowych (w tym także inwestycyjnych), towarów luksusowych, motoryzacyjnego, nieruchomości, edukacyjnego, technologii IT. Umożliwiono mi zapoznanie się z zasadami świadczenia usług drogą elektroniczną.

   

  Prowadzący webinar

  Bitfold AG, spółka zarejestrowana w znanym z tzw. „Doliny Krypto” – wiodącego na świecie ekosystemu technologii Blockchain i kryptograficznych – kantonie Zug w Szwajcarii, planuje wprowadzić na rynek portfel sprzętowy nowej generacji dla kluczy kryptograficznych, przeznaczony do zabezpieczania cyfrowych aktywów. Rozwojem innowacyjnego urządzenia zajmuje się zespół 20 doświadczonych, wysokiej klasy inżynierów i programistów Bitfold R&D, polskiej spółki zależnej (100%) Bitfold AG. Dzięki autorskiej, opatentowanej technologii opartej o sprzętowy air gap, tworzony przez Bitfold produkt odpowiada na jedno z największych obecnie wyzwań na rynku aktywów cyfrowych – bezpieczeństwa tych aktywów.

  Pierwszym obszarem, w którym planowane jest zastosowanie portfelu sprzętowego jest segment kryptowalut. Wiadomo jednak, że potencjał urządzenia jest większy i będzie można go używać również do potwierdzania cyfrowej tożsamości oraz autoryzacji dostępów czy tokenów reprezentujących cyfrowe aktywa – konstrukcja i zabezpieczenia portfela Bitfold umożliwiają wykorzystanie oferowanych przez blockchain możliwości.

  Na webinar zapraszają

  Logo Comparic
  Bitfold Logo

  Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

  Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

  Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.