Dziękujemy za rejestrację

Analizowanie instrumentów finansowych krok po kroku

Czwartek 20 kwietnia, godz. 20:00

Kliknij w link poniżej, aby przejść do webinaru

Nagranie webinaru znajdziesz klikając w link poniżej (24h po webinarze)

W oczekiwaniu na webinar sprawdź rachunek demonstracyjny Partnera szkolenia – eToro

etoro logo

Partner webinaru

Prowadzący:

Arkadiusz Jóźwiak

Redaktor Naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. Prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut, a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób. Analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

 

Arkadiusz Jóźwiak

Świece japońskie są swego rodzaju alfabetem tradera. Analizując ich kształt i układy oraz poziomy, na których się pojawiają, spekulanci, traderzy i inwestorzy czytają wykresy. Niektórzy zwykli mawiać, że analiza wykresu jest wystarczająca, gdyż cena odzwierciedla wszystko, co dotyczy danego instrumentu finansowego. Czy na pewno?

Cena zawiera w sobie sentyment inwestorów oraz ich reakcje na najważniejsze wydarzenia mające wpływ na kształtowanie się trendów. Wiele mówi się o tym, jak poprawnie wyznaczać poziomy wsparcia i oporu, na co zwrócić uwagę podczas kreślenia linii trendu, czy jak interpretować poszczególne wskaźniki i oscylatory. Okazuje się jednak, że od teorii do praktyki jest daleka droga i osoba, która poświęci dziesiątki godzin na zdobywaniu wiedzy, lecz nie poświęci ani jednej godziny na praktykowaniu tego, czego się nauczyła, wciąż będzie w punkcie wyjścia.

Z tego właśnie powodu, zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego odsuniemy na bok teorię i pokażemy jak wykonać analizę wykresu w praktyce.
Całe spotkanie przeprowadzone zostanie bezpośrednio na platformie transakcyjnej. Podczas szkolenia prowadzący wykona krok po kroku analizę najpopularniejszych instrumentów finansowych oraz rynków zaproponowanych bezpośrednio przez uczestników spotkania.

Partner webinaru

etoro logo

Partnerzy merytoryczni

Logo Trader's Area
Logo Comparic

Informujemy, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem dla Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Należy zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed dokonaniem inwestycji. Produkty oparte na depozycie zabezpieczającym są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych inwestorów o wysokiej tolerancji na ryzyko. Możesz stracić więcej niż początkowa inwestycja.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w ebooku mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

Publikujący, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz w trakcie webinaru. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz w webinarze, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.