Purple Trading Hub – dołącz do edukacyjnego projektu ‘all-in-one’

Purple Trading Hub
J2T Trade

Purple Trading HubW Polsce powstaje obecnie pierwsza w swoim rodzaju społeczność handlowa dla tych, którzy poważnie traktują trading. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i bądź jednym z pierwszych pionierów, którzy wezmą w niej udział bez konieczności płacenia składek członkowskich! Z Purple Trading Hub otrzymasz dostęp do profesjonalnej platformy technicznej oraz punkt spotkań społeczności.

  • Bądź w kontakcie z polskimi edukatorami i traderami
  • Wyrafinowana platforma techniczna
  • Czaty inwestorskie czynne non-stop
  • DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI i zyskaj dostęp do niezbędnych narzędzi inwestycyjnych

Purple Trading Hub – wszystkie ważne informacje w jednym miejscu

Przygoda tradera jest z reguły wyboista. Rozpoczyna się od zainteresowania tematyką finansową, następnie przez próby znalezienia “doskonałej strategii”, trader albo rozpoczyna pracę nad sobą i edukację, albo porzuca marzenia o sukcesie. Jeśli wybierze pozostać na rynku, wówczas istotne jest by wiedza, którą będzie zyskiwał, była dla niego wartościowa.

Maciej Wojciechowski – Business Development & Brand Manager w Purple Trading – opowiada o nowym projekcie edukacyjnym firmy, którego celem jest zawarcie w jednym miejscu dostępu do potrzebnych traderom narzędzi.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI PURPLE TRADING HUB

FP Markets

– Na początku droga edukacyjna tradera może być bardzo wyboista, ponieważ ludzie często trafiają na mało wartościowe treści budując złe nawyki. Prawidłowo zorganizowana ścieżka powinna oscylować wokół czytania artykułów i stwierdzenia czy dany rynek inwestycyjny jest w ogóle w kręgu zainteresowania danego inwestora – oznajmił Maciej Wojciechowski.

Rozwijaj się pod okiem polskich edukatorów inwestowania:

  • Mariusz Drozdowski – Metoda MMD;
  • Dariusz Dargo – Price Action;
  • Kamil Marcinkiewicz – Intraday/Scalp DAX;
  • Maks Bączkowski – Pivot, sekwencja, strategia wolumenu;
  • Bogusz Kasowski – Rynki towarowe;
  • Arkadiusz Jóźwiak – Analiza fundamentalna.

– Purple Trading HUB to nasz główny projekt w tym roku, kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i treść. Będzie to platforma edukacyjna i jej największa zaletą będzie możliwość uzyskania informacji w jednym miejscu. W efekcie czas włożony w naukę powinien się znacznie skrócić. Naszym głównym zamysłem jest zaangażowanie uczestników. Będziemy współpracować z sześcioma mentorami, a z biegiem czasu kolejni eksperci będą dołączać do tej społeczności – podkreślił.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.