Promocja „Pakiet VIP” w Noble Markets

1385
Pakiet VIP Noble Markets

Dla aktywnych inwestorów rynków finansowych, dysponujących większych kapitałem, Noble Markets przygotował specjalny Pakiet VIP. Usługi Pakietu VIP pozwalają na jeszcze większą satysfakcję korzystania z usług platformy Noble Markets. Dla klientów VIP Noble Markets ma w ofercie:Pakiet VIP Noble Markets

  • Niższe spready transakcyjne
  • Oprocentowanie rachunku
  • Telefon lub tablet
  • Karta Noble Concierge
  • Analizy i komentarze
  • Osobisty opiekun
  • Indywidualne szkolenia

Pakiet VIP dostępny jest dla wszystkich rachunków w ofercie Noble Markets – Noble Markets MT4, Noble Markets MT4 STP oraz Noble Markets MT5. Uczestnicy programu mogą wybrać, na których instrumentach obowiązywać będą preferencyjne warunki transakcyjne – walutach, indeksach czy towarach. Dla szczególnie aktywnych inwestorów dostępna jest opcja specjalna – Pakiet Super VIP, który oferuje obniżone spready zarówno na walutach, indeksach, jak i towarach.

Dla wszystkich uczestników Pakietu VIP dostępne są urządzenia mobilne – smartphone’y oraz tablety – które po osiągnięciu odpowiedniego obrotu przechodzą na własność uczestnika. Posiadaczy Pakietu VIP dodatkowo wyróżnia prestiżowa karta Noble Concierge, która łączy w sobie funkcje assistance, concierge oraz przynależności do elitarnego klubu.

ZOSTAŃ KLIENTEM VIP

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.