Kongres Inwestycyjny Royal już 21 września w Warszawie

Warszawa

Inwestowanie na rynku walutowym Forex oraz na kontraktach CFD wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy oraz doświadczenia. Jak zdobyć to wszystko? Z odpowiedzią przychodzi globalny broker – Royal Financial Trading, który 21 września 2019 organizuje w Warszawie w hotelu Novotel, Kongres Inwestycyjny Royal.

Kongres Inwestycyjny Royal

Sobota, 21 września może okazać się dla Ciebie przełomowym dniem. Otrzymujesz okazję zdobycia wiedzy od ekspertów rynkowych, którzy codziennie toczą zmagania z rynkami finansowymi. Pokażą Ci oni, jak przygotować się do tradingu, przekażą niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci pominąć przechodzenie przez sterty książek i ebook’ów. A teraz najważniejsze… Będziesz mieć możliwość bazowania na ich doświadczeniu oraz zadawania pytań, na które odpowiedzi będą dla Ciebie drogowskazem do sukcesu w inwestowaniu, tradingu i spekulacji.

Broker Royal dodatkowo zapewni Ci jedne z najlepszych warunków handlu oraz wsparcie 24 godziny na dobę.

 • Kiedy: Sobota, 21 września 2019, 10:30 – 17:45
 • Gdzie: Novotel Warszawa Centrum
 • Ważne: Liczba miejsc ograniczona

Prelegenci

Kongres to przede wszystkim ludzie, którzy poprowadzą prelekcje i tym samym przekażą Ci wiedzę oraz opowiedzą o swoim doświadczeniu.

Maciej Wojciechowski
Od blisko 10 lat związany z branżą CFD. Prowadzi szkolenia stacjonarne oraz organizuje konferencje branżowe. Obecnie w Royal zajmuje się rozwijaniem polskiego rynku dla partnerów instytucjonalnych. Maciej z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się głównie w nowych wytycznych organów regulacyjnych w tym ESMA oraz MIFID II. Udziela pomocy partnerom biznesowym.

Robert Paluch
Od ponad 10 lat związany z rynkiem finansowym. Robert wywodzi się ze świata nauk politycznych. Jego życiową pasją jest analiza techniczna i fundamentalna, ale także systemy handlu automatycznego. Prowadził cotygodniowe webinaria, a na scenie rozmawiał o edukacji inwestycyjnej i EA podczas wielu polskich wydarzeń, takich jak konferencje Invest Cuffs.

Trader X
Niespodzianka dla uczestników Kongresu. Tożsamość prelegenta zostanie ujawniona podczas prelekcji.

Marcin Wenus
Od wielu lat związany z tradingiem i inwestowaniem. Redaktor naczelny comparic.pl oraz comparic24.tv. Prezes Fundacji Invest Cuffs oraz organizator największej konferencji inwestycyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegent dziesiątek konferencji, wykładów i szkoleń. Prywatnie inwestor GPW oraz rynków instrumentów lewarowanych.

Maksymilian Bączkowski
Daytrader rynków OTC. Specjalista od handlu na niemieckich indeksach giełdowych. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli i konferencji poświęconych tradingowi. Twórca autorskiej strategii inwestowania średnioterminowego. Prywatnie, pasjonat crossfitu.

Arkadiusz Jóźwiak
Autor licznych webinarów i tekstów edukacyjnych z tematyki inwestycyjnej – psychologia tradingu, analiza techniczna i analiza fundamentalna. Zarządza działem edukacji w Comparic Media Group. Prelegent licznych konferencji. Członek Rady Nexus. Szeroko współpracuje z branżą kryptowalut.

Agenda Kongresu

 • 10:30 – Powitanie i Rejestracja Uczestników
 • 11:00 – Prelekcja Macieja Wojciechowskiego i Roberta Palucha
 • 11:30 – Maksymilian Bączkowski: Zawodowiec na Rynku – Czyli Trading Profesjonalny
 • 12:30 – Przerwa kawowa
 • 13:00 – Arkadiusz Jóźwiak: Psychologia Inwestowania
 • 14:00 – Stand Up, czyli przerwa rozrywkowa
 • 14:30 – Trader X – Scalping w Praktyce, Najszybsza Budowa Kapitału
 • 15:00 – Przerwa kawowa
 • 15:30 – Robert Paluch, Marcin Wenus, Arkadiusz Jóźwiak, Max Bączkowski, Trader X – Debata Wybierz Odpowiedni Styl Tradingu Dla Siebie
 • 16:15 – Przerwa kawowa
 • 16:30 – Maciej Wojciechowski – Programy Partnerskie Royal
 • 17:30 – Stand Up, czyli kolejna przerwa rozrywkowa
 • 17:45 – Zakończenie Kongresu Royal

Rejestracja na Kongres Royal

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KONGRES ROYAL

Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.
Exit mobile version