29 września
godz. 17:00

Innowacyjne inwestycje – Awokado w Kambodży

 

Zgoda na przetwarzanie danych dla Lion Investment Group Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez LION INVESTMENT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0000309523 NIP 9522053649 REGON 141506351 prowadzącą działalność w Warszawie, Aleksandra Fleminga 33B / 20, 03-176 Warszawa, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu.

Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

Marcin Ługowski

Pierwsza profesjonalna plantacja Awokado w Kambodży

Bezobsługowy charakter inwestycji dla Inwestora

Projekt oparty na realnej produkcji żywności

Ponadprzeciętne zyski dla Inwestora przez 20 lat

Możliwość wyjścia z projektu bez strat po 5 latach

Sprawdzamy perspektywy inwestycyjne, innowacyjność projektu, zwrot z inwestycji, wsparcie i warunki działalności oraz wiele innych aspektów tej inwestycji.

Zapraszamy na spotkanie

29 września, godz. 17:00

 

Qualia AdVisory

 

Ludwik Sobolewski

Cezary Andrzejczyk

Już 29 września, godz. 17:00