Logo Moja Kambodża

wtorek 6 października
godz. 18:00

Innowacyjne Inwestycje – Awokado w Kambodży

  Zgoda na przetwarzanie danych dla OVERSEAS INVESTMENTS S.A.R.L.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez OVERSEAS INVESTMENTS S.A.R.L. prowadzącą działalność w Luxemburgu, 2, Place de Strasbourg, L-2562 Luxembourg, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Marcin Ługowski

  Pierwsza profesjonalna plantacja Awokado w Kambodży

  Bezobsługowy charakter inwestycji dla Inwestora

  Projekt oparty na realnej produkcji żywności

  Ponadprzeciętne zyski dla Inwestora przez 20 lat

  Możliwość wyjścia z projektu bez strat po 5 latach

  Sprawdzamy perspektywy inwestycyjne, innowacyjność projektu, zwrot z inwestycji, wsparcie i warunki działalności oraz inne aspekty tej inwestycji.

  Zapraszamy na spotkanie online
  wtorek 6 października, godz. 18:00

  Cezary Andrzejczyk

  Współzałożyciel Qualia AdVisory, specjalista w zakresie komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich i PR finansowego. Jest członkiem Rady Ekspertów fundacji Rada Biznesu.

  Ludwik Sobolewski

  Współzałożyciel Qualia AdVisory, ekspert rynku kapitałowego, finansista, przedsiębiorca i inwestor, poprzednio między innymi szef giełd w Warszawie i w Bukareszcie.

  Małgorzata Musińska-Kubis

  Filolog i tłumacz języków angielskiego oraz niemieckiego, politolog ze specjalizacją dziennikarską; certyfikowana Trenerka Biznesu oraz Kompetencji Międzykulturowych; doświadczenie zawodowe zdobywała w dyplomacji i biznesie.

  Program spotkania

  1. Wielka Mała Firma – wprowadzenie
  2. Różnice międzykulturowe w biznesie. Jak unikać nieporozumień
  3. Kambodża – wszystko, co musisz o niej wiedzieć zanim zainwestujesz
  4. Avocado Farm –  prezentacja projektu inwestycyjnego plantacji awokado

  Już 6 października, godz. 18:00

  Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.