Dziękujemy za zaufanie

Już ponad 30 tyś. osób dołączyło do grupy Zyskowna Strona Giełdy

KONKURS

Podziel się swoimi doświadczeniami z GPW w 2020 i wygraj wspaniałą nagrodę

5x książka
„Analiza Price Action: Odwroty”

książka Analiza Price Action Odwroty

Rejestracja zgłoszeń od 11.01.2021 r. do 15.01.2021 r.

Warunki udziału w konkursie

 1. Musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.
 2. Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.
 3. Wypełnij Zgłoszenie w formie formularza własnymi danymi kontaktowymi oraz odpowiedzią na pytanie.
 4. Potwierdź zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptuj Regulamin Konkursu.
 5. Konkurs trwa do 15 stycznia 2021 do godziny 20:00. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla FX Ekspert

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez FX Ekspert Marcin Wenus prowadzącego działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności FX Ekspert Marcin Wenus.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Akceptacja regulaminu konkursu

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią i akceptuję Regulamin Konkursu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez FX Ekspert Marcin Wenus, prowadzącego działalność w Warszawie w celu realizacji oraz rozstrzygnięcia Konkursu, którego dotyczy rejestracja.


  Logo Comparic

  Informujemy, że inwestowanie na rykach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.