KONKURS

Wytypuj kurs DAX30 i wygraj wspaniałe nagrody

1x Notebook Huawei MateBook D 14

2x Zestawy Książek

Rejestracja zgłoszeń od 21.10.2020 r. do 4.11.2020 r.

Warunki udziału w konkursie

1. Musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.

2. Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.

3. Musisz posiadać zarejestrowany profil w serwisie Partnera Konkursu – Capital.com na adres email, który podajesz w Formularzu.
Jeśli nie jesteś zarejestrowany jeszcze na stronie capital.com, możesz to zrobić teraz korzystając z tego linku.

4. Wypełnij Zgłoszenie w formie formularza własnymi danymi kontaktowymi oraz typowaniem kursu DAX30 na dzień 6 listopada 2020 na godzinę 12 (CET).

5. Potwierdź zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptuj Regulamin Konkursu.

6. Konkurs trwa do 4 listopada 2020 do godziny 20:00. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą brały udziału w konkursie. 

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla FX Ekspert

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez FX Ekspert Marcin Wenus prowadzącego działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności FX Ekspert Marcin Wenus.

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Capital Com

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Capital Com SV Investments Limited (siedziba: 28 Octovriou 237, Lophitis Business Center II, 6th floor, 3035, Limassol, Cyprus), prowadzącego działalność pod marką Capital.com, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez tę spółkę, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Capital Com. Niniejsza zgoda udzielana jest na okres trzech lat.

  Akceptacja regulaminu konkursu

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią i akceptuję Regulamin Konkursu
  oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group sp. z o.o., prowadzącego działalność pod marką Finvest Group w celu realizacji oraz rozstrzygnięcia Konkursu, którego dotyczy rejestracja.

  logo_comparic-2
  Finvest Group Logo
  Logo Trader's Area
  Akademia Forex

  Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.