Deponując środki na swoim rachunku rzeczywistym w XM za pomocą kart kredytowych (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro oraz China UnionPay) oraz portfeli elektronicznych Neteller i Skrill (Moneybookers) nie musisz martwić się o wysokość prowizji z tytułu realizacji tych transakcji – XM pokrywa wszystkie opłaty za przelewy tymi środkami płatności. Systemem Zero Opłat objęte są również wszystkie wpłaty i wypłaty realizowane za pośrednictwem przelewu, przekraczające kwotę 200 USD.

XMOtwórz rachunek w XM i przekonaj się sam, jak łatwe i szybkie jest deponowanie środków na rachunku w XM.

OTWÓRZ KONTO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XM

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

PODZIEL SIĘ
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.