ads

73% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Dla aktywnych inwestorów rynków finansowych, dysponujących większych kapitałem, Noble Markets przygotował specjalny Pakiet VIP. Usługi Pakietu VIP pozwalają na jeszcze większą satysfakcję korzystania z usług platformy Noble Markets. Dla klientów VIP Noble Markets ma w ofercie:Pakiet VIP Noble Markets

  • Niższe spready transakcyjne
  • Oprocentowanie rachunku
  • Telefon lub tablet
  • Karta Noble Concierge
  • Analizy i komentarze
  • Osobisty opiekun
  • Indywidualne szkolenia

Pakiet VIP dostępny jest dla wszystkich rachunków w ofercie Noble Markets – Noble Markets MT4, Noble Markets MT4 STP oraz Noble Markets MT5. Uczestnicy programu mogą wybrać, na których instrumentach obowiązywać będą preferencyjne warunki transakcyjne – walutach, indeksach czy towarach. Dla szczególnie aktywnych inwestorów dostępna jest opcja specjalna – Pakiet Super VIP, który oferuje obniżone spready zarówno na walutach, indeksach, jak i towarach.

Dla wszystkich uczestników Pakietu VIP dostępne są urządzenia mobilne – smartphone’y oraz tablety – które po osiągnięciu odpowiedniego obrotu przechodzą na własność uczestnika. Posiadaczy Pakietu VIP dodatkowo wyróżnia prestiżowa karta Noble Concierge, która łączy w sobie funkcje assistance, concierge oraz przynależności do elitarnego klubu.

ZOSTAŃ KLIENTEM VIP

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.