Statica

  1379

  Potoczne określenie platformy transakcyjnej oferowanej przez producenta Statica, umożliwiająca, miedzy innymi, handel na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jedna z najpopularniejszych platform transakcyjnych oferowanych przez domy maklerskie obsługujące Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Platforma Statica dostępna jest na komputery oraz na platformy mobilne.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Szkolenia z ekspertami to najlepszy sposób, aby ugruntować swoją wiedzę o rynkach finansowych. Zapisz się na bezpłatne szkolenia już dziś!

  BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIACH

  Programista
  Specjalista w zakresie funkcjonowania platform transakcyjnych i oprogramowania tradingowego. Pasjonat rynków finansowych i ich aktywny uczestnik. Zwolennik statystycznego podejścia do rynków, z wyłączeniem ludzkiej ingerencji, dzięki algorytmizacji i automatyzacji procesu transakcyjnego. Autor wielu systemów Expert Advisor, dedykowanych głównie dla scalperów i day-traderów.