Sesja europejska

  1403

  Przedział czasowy, w którym trwa handel w Europie, przede wszystkim na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie (London Stock Exchange). Sesja europejska trwa od godziny 7.00 do godziny 16.00 czasu GMT we wszystkie dni robocze w Wielkiej Brytanii. Na rynku Forex w tych godzinach widoczny jest największy obrót na funcie szterlingu, euro, franku szwajcarskim, a także polskim złotym.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Szkolenia z ekspertami to najlepszy sposób, aby ugruntować swoją wiedzę o rynkach finansowych. Zapisz się na bezpłatne szkolenia już dziś!

  BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIACH

  Day Trader
  Horyzont inwestycyjny inwestora jednodniowego trwa od kilku do kilkunastu godzin. Najważniejszą zasadą, którą się kieruje jest niepozostawianie pozycji na noc. Swoje systemy transakcyjne opiera na analizie technicznej, głównie price action oraz wskaźnikach technicznych – MACD, RSI i Stochastic Oscillator. Liczba sygnałów transakcyjnych waha się między kilkoma, a kilkunastoma dziennie, w zależności od liczby instrumentów, na których dokonuje transakcji.