Sesja azjatycka

  1511

  Przedział czasowy, w którym trwa handel na dalekim wschodzie, przede wszystkim na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tokio (Tokio Stock Exchange). Sesja azjatycka trwa od godziny 23.00 do godziny 8.00 czasu GMT we wszystkie dni robocze w Japonii. Na rynku Forex w tych godzinach widoczny jest największy obrót na jenie japońskim oraz dolarze nowozelandzkim i australijskim.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

  OTWIERAM KONTO DEMO

  PODZIEL SIĘ
  Day Trader
  Horyzont inwestycyjny inwestora jednodniowego trwa od kilku do kilkunastu godzin. Najważniejszą zasadą, którą się kieruje jest niepozostawianie pozycji na noc. Swoje systemy transakcyjne opiera na analizie technicznej, głównie price action oraz wskaźnikach technicznych – MACD, RSI i Stochastic Oscillator. Liczba sygnałów transakcyjnych waha się między kilkoma, a kilkunastoma dziennie, w zależności od liczby instrumentów, na których dokonuje transakcji.