Produkcja przemysłowa

  1561
  Noble

  Wskaźnik makroekonomiczny śledzący dynamikę poziomu produkcji sektora przemysłowego (w tym dostawców energii elektrycznej, spółek gazowych, kopalni). Produkcja przemysłowa jest ściśle związana z cyklem koniunkturalnym, dlatego jest istotna dla inwestorów wszystkich rynków finansowych. Produkcja przemysłowa niektórych państw, przede wszystkim USA i Chin ma wpływ na notowania na całym świecie.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

  OTWIERAM KONTO DEMO

  PODZIEL SIĘ
  Ekonomista
  Doktor nauk ekonomicznych. Posiada dogłębną wiedzę z zakresu makroekonomii, finansów i instrumentów finansowych takich jak akcje, obligacje i instrumenty pochodne. Doskonale rozumie mechanizmy funkcjonowania rynków finansowych i instytucji działających w ich obrębie – giełd, regulatorów i banków centralnych. Praktyk rynkowy – potrafi przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczne aspekty inwestowania i wykorzystać je na realnym rynku.