Payrolls

  1448

  Non-farm payrolls. Zmiana zatrudnienia w sektorze pozarolniczym. Najważniejsza dla inwestorów informacja płynąca z raportu z rynku pracy w USA. Wyniki lepsze od prognoz wzmacniają amerykańskiego dolara i miejscowy rynek akcyjny. Sześć odczytów z rzędu powyżej 160 tysięcy wskazuje na dobrą kondycję gospodarki USA.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

  OTWIERAM KONTO DEMO

  Inwestor
  Posiada średnio- i długoterminowe nastawienie do inwestowania. Zawiera niewiele transakcji w miesiącu – często jedną lub nawet żadnej – w oczekiwaniu na realizację zakładanego scenariusza rynkowego. Decyzje inwestycyjne podejmuje na podstawie analizy fundamentalnej, natomiast sam moment wejścia i wyjścia z pozycji definiuje z wykorzystaniem narzędzi analizy technicznej. Inwestuje w wartość, nie interesuje go szum rynkowy na niskich interwałach czasowych.