NYSE Euronext

  1384

  Europejsko – amerykańska międzynarodowa grupa giełdowa powstała 4 kwietnia 2007 roku. Powstała z połączenia grupy New York Stock Exchange z europejską grupą giełdową Euronext, do której należały giełdy w Paryżu, Brukseli, Amsterdamie i Lizbonie. Aktualnie jedna z największych grup giełdowych świata z oddziałami w Amsterdamie, Belfaście, Brukseli, Chicago, Lizbonie, Londynie, Nowym Jorku, Palo Alto, Paryżu oraz San Francisco.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Szkolenia z ekspertami to najlepszy sposób, aby ugruntować swoją wiedzę o rynkach finansowych. Zapisz się na bezpłatne szkolenia już dziś!

  BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIACH

  Inwestor
  Posiada średnio- i długoterminowe nastawienie do inwestowania. Zawiera niewiele transakcji w miesiącu – często jedną lub nawet żadnej – w oczekiwaniu na realizację zakładanego scenariusza rynkowego. Decyzje inwestycyjne podejmuje na podstawie analizy fundamentalnej, natomiast sam moment wejścia i wyjścia z pozycji definiuje z wykorzystaniem narzędzi analizy technicznej. Inwestuje w wartość, nie interesuje go szum rynkowy na niskich interwałach czasowych.