Kanał Fibonacciego

  1557

  Narzędzie analizy technicznej w swojej budowie podobne do poziomów (linii) Fibonacciego, jednak poziomy przez niego wyznaczone są pochyłe. Narzędzie to opiera się na liczbach Fibonacciego, wyznaczając poziomy 23,6%, 38,2% oraz 61,8%, a także poziom 50%, który nie wynika z liczb Fibonacciego, ale jest silnym poziomem wsparcia oraz oporu.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

  OTWIERAM KONTO DEMO

  PODZIEL SIĘ
  Analityk Techniczny
  Przyszłe ruchy cen na rynku akcji, surowców i walut prognozuje wyłącznie na podstawie wykresów. Swoje przekonania opiera na podstawowych założeniach analizy technicznej, które mówią, że rynek dyskontuje wszystko, ceny podlegają trendom, a historia się powtarza. Analizuje zachowanie się cen w przeszłości, formacje techniczne oraz wykorzystuje wskaźniki analizy technicznej, takie jak średnie ruchome czy oscylatory. W swojej analizie całkowicie pomija fundamentalne aspekty inwestowania.