Kanał Fibonacciego

  1386

  Narzędzie analizy technicznej w swojej budowie podobne do poziomów (linii) Fibonacciego, jednak poziomy przez niego wyznaczone są pochyłe. Narzędzie to opiera się na liczbach Fibonacciego, wyznaczając poziomy 23,6%, 38,2% oraz 61,8%, a także poziom 50%, który nie wynika z liczb Fibonacciego, ale jest silnym poziomem wsparcia oraz oporu.

  To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Szkolenia z ekspertami to najlepszy sposób, aby ugruntować swoją wiedzę o rynkach finansowych. Zapisz się na bezpłatne szkolenia już dziś!

  BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIACH

  Analityk Techniczny
  Przyszłe ruchy cen na rynku akcji, surowców i walut prognozuje wyłącznie na podstawie wykresów. Swoje przekonania opiera na podstawowych założeniach analizy technicznej, które mówią, że rynek dyskontuje wszystko, ceny podlegają trendom, a historia się powtarza. Analizuje zachowanie się cen w przeszłości, formacje techniczne oraz wykorzystuje wskaźniki analizy technicznej, takie jak średnie ruchome czy oscylatory. W swojej analizie całkowicie pomija fundamentalne aspekty inwestowania.